شهریه ها کاهش یافته و تخفیف عیدانه لحاظ میگردد

شعب نصیر


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


مؤسسه نصیر در سال 1375 در محل دائم و همیشگی خود (گوهردشت ، ابتدای كوی داریوش) با دستان پرتوان استاد منصور میرآقا وآقای دکتر حسام میرآقا افتتاح گردید . مؤسسه نصیر در اولین سال فعالیت خود در یك ساختمان ویلایی 4 كلاسه و با 35 نفر دانشجو آغاز بكار كرد و با گسترش دایره فعالیت خود ، جذب اساتید تراز اول ، استفاده از سیستمهای آموزشی روز دنیا و الحاق چند ساختمان ویلایی دیگر در همسایگی شعبه مركزی و افزایش تعداد فضای فیزیكی كلاسها ، به بزرگترین مؤسسه زبان استان البرز به لحاظ تعداد دانشجو تبدیل گردید .همانند تمامی مؤسسات زبان در سراسر كشور مؤسسه نصیر برای تامین فضای لازم برای تشكیل كلاسها از منازل ویلایی یا آپارتمان استفاده می كرد كه ابدا برای كاربری آموزشی بطور ایده آل مناسب نبودند لذا مبتنی بر دلیل فوق الذكر و افزایش میزان استقبال از نصیر ، مدیریت مؤسسه بر آن شد تا نسبت به ساخت مجتمع های آموزشی بزرگ در سراسر کرج و تهران ، اقدام نماید . هم اکنون موسسات زبان نصیر دارای 7 شعبه (گوهردشت ، درختی ، عظیمیه ، مهرشهر ، فردیس ، تهران و انوشیروان) می باشد و در حوزه آموزش آنلاین از سراسر دنیا زبان آموز آموزش می دهد .

از جمله امکانات موسسات زبان نصیر می توان به :
1)برخورداری از مرکز IELTS CENTER  اختصاصی و برگزاری آزمونهای IELTS MOCK  بصورت منظم . (معتبرترین در استان البرز)
2)تمامی ساختمانهای نصیر گواهی های ایمنی معماری و ساخت و ساز ایمن را رعایت کرده اند .
3)مجهز بودن به سیستم برق UPS
4)دارای بودن گواهی کیفیت آموزشی ISO
5)مجهز به اینترنت پر سرعت
6)سالنهای کنفرانس و سمینار مجهر
7)تهویه مطبوع (سرمایش و گرمایش مطلوب)


شعبه بزرگ عظیمیه :


شعبه عظیمیه در سال 1394 با دستان پربرکت موسس مجموعه زبانهای نصیر جناب آقای منصور حاجی میرآقا و با حمایت ها و پشتیبانی های بی بدیل و همیشگی جناب آقای دکتر اسماعیل میرآقا و با مدیریت مهندس یاسر کمالی نژاد آغاز بکار نمود.
این شعبه بزرگترین شعبه نصیر بوده و کل ساختمان در 6 طبقه و 9 واحد مجزا به همراه زیرزمین و سایر مشاعات خریداری گردیده است و در مالکیت موسسه زبان نصیر بوده و کل مجموعه اختصاصا به کلاسهای زبان اختصاص داشته و انشالله بصورت دائم و ثابت در همین مکان در خدمت زبان آموزان عزیز خواهد بود.
دو طرح موفق مدرسه زبان مدرسه کودک و همچنین مدرسه مکالمه کودک برای اولین بار در شعبه عظیمیه آغاز گردید و پس از موفقیت طرح در سایر شعب نیز انجام پذیرفت. به همین دلیل در حال حاضر بیشترین میزان فضا و امکانات و همچنین بیشترین تعداد زبان آموز در دو حوزه مدرسه زبان کودک و مدرسه مکالمه کودک را به خود اختصاص داده است.
همچنین با توجه به سیاست های کاری پیش گرفته در راستای افزایش کیفیت خدمت رسانی این شعبه در فصول متعددی موفق گردیده است که درخصوص آمار کلاسهای پکیج، تی ام و خصوصی نیز از سایر شعب پیشتاز باشد.
شعبه عظیمیه به عنوان آیلتس سنتر  شعبه انحصاری در بین کلیه شعب درخصوص برگزاری آزمونهای آیلتس ماک  IELTS Mock می باشد. این آزمون بصورت منظم و ماهانه برگزار میگردد.
از سال 1396 برای اولین بار کلاسهای مجازی در دو حالت ترمیک و خصوصی در این شعبه آغاز بکار نمود و هم اکنون نیز بصورت انحصاری در این شعبه خدمات کلاس آنلاین به دانشجویان ارائه میشود. این کلاسها بصورت کاملا تعاملی و دوطرفه برگزار میگردد و حتی دانشجویانی از خارج از ایران نیز در این کلاسها حضور دارند.

    در ادامه برخی ویژگی های شعبه بزرگ عظیمیه بشرح خلاصه زیر آمده است:
    1- بزرگترین شعبه مجموعه موسسات زبان نصیر
    2- دارای سالن همایش اختصاصی 300 نفری جهت برگزاری همایش ها و گردهمایی ها و پخش فیلم
    3- تنها شعبه برگزار کننده آزمونهای منظم و ادواری آیلتس ماک  IELTS Mock
    4- تنها برگزارکننده کلاسهای آنلاین ترمیک و خصوصی (بصورت کاملا تعاملی)
    5- اولین شعبه در برگزاری دوره های مدرسه زبان کودک
    6- اولین شعبه در برگزاری دوره های مدرسه مکالمه کودک
    7- بیشترین میزان فضا و امکانات در مدارس زبان کودک (3 واحد مجزا مجموعا 750 متر مربع با امکانات کامل)
    8- دارای تراس فضای باز اختصاصی با چشم انداز بسیار زیبا جهت استراحت و انتظار اولیای عزیز
    9- دارای نمازخانه مجزا
    10-دستگاه فروش خودکار تنقلات و نوشیدنی سرد و گرم و بوفه اختصاصی با انواع غذاهای گرم و سرد (بیش از 80 نوع تنوع محصول)
    11- کسب عنوان مدیریت برتر شعب در سال 1397
    12- عقد قرارداد با ارگانها و سازمان و برگزاری کلاسهای برون سازمانی خاص

تلفن : 0232565447 - 02632565438
فکس : 02632567417
واتس اپ و تلگرام :  09106433341
ایمیل : Azimiye@nassirinst.ir


شعبه مهرشهر


بعد از گذشت سال‌ها تجربه‌اندوزی و نیاز‌سنجی به این نتیجه رسیدیم که مشتریان خاص خدمات خاص می‌طلبند. از این رو، سلیقه متفاوت، ما را بر آن داشت تا شعبۀ مهرشهر را در سال 96 با فضا و رویکردی متفاوت راه‌اندازی کنیم. شعبه‌ای زیبا و عمارت‌گونه برای احترام بیش از پیش به زبان آموزان و با هدف مدیریت مدرن و کاربردی ساختمان نصیر مهرشهر در چهار طبقه با فضایی زیبا به فعالیت‌های اختصاصی زبان، جهانگردی و فعالیت‌های جانبی زبان آموزی می‌پردازد که در زیر به مواردی از آن اشاره می‌کنیم :

    1.      نصیر مهرشهر تنها شعبه نصیر با فضای سبز!
    2.      اولین و تنها مرکز نصیر با آموزش الکترونیک ( هر روز بر آن هستیم تا به سمت هوشمند و الکترونیک شدن آموزش‌ها و خدمات پیش برویم)
    3.      وجود دپارتمان کودک بطور مجزا با امکانات بسیار ویژه
    4.      برگزار کننده همایش‌های مرتبط با زبان با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  (همایش‌های شغل‌یابی مربوط به زبان، کارگاه‌های تربیت استاد و مشاوره‌های تحصیلی دانشجویان عازم به خارج)
    5.      اولین و تنها شعبه نصیر با برگزاری کلاس‌های مکالمه در کار گروه‌های عملی خارج از مؤسسه در قالب تورهای عملی در مکان‌های شهری
    6.      برگزاری تورهای آموزشی و تفریحی خارج از شهر و امکان مکالمات واقعی با توریست‌ها و تور‌لیدرها
    7.      نظارت و ارزیابی منظم روند آموزش با ابزار الکترونیکی و تحت وب
    8.      برگزاری همایش‌های مربوط به شیوه‌های تدریس  برای ارتقا سطح کیفی استادان
    10. برگزاری مسابقات متنوع بین زبان‌آموزان ( عکاسی، writing و ...)
    11. برقراری کلاس‌های جانبی مثل کلاس‌های خوش‌نویسی، لاتین و غیره، به طور اختصاصی در این شعبه
    12. برگزاری سمینارهای روانشناسی برای کمک بیشتر به خانواده‌ها، مربیان و استادان گرامی جهت تعامل بهتر و بیشتر با زبان‌آموزان
    13. ارائه کلاس‌های برون سازمانی با شیوه‌نامه‌های از پیش برنامه‌ریزی شده یا خاص، طبق نیاز سازمان متبوع

    اقداماتی که در بالا اشاره شد و برنامه‌های آینده ما از جمله راه‌اندازی اولین بوفه زبان انگلیسی در استان، ایجاد مرکز فوق تخصصی آیلتس و تافل با کلاس کاری متفاوت، برگزاری دوره های ICDL، گرافیک، تربیت نیروی کار متخصص و نسل پویا، همه و همه گواه آنند که مجموعه مدیریتی این شعبه با نگاه به آینده و استفاده از ایده‌های نو در برآورد خدمات خاص پیشروی می‌کند  و در این راه با طلب یاری از نقطه نظرات دوستان و مدیران خوش‌فکر از هیچ تلاشی فرو‌گذار نخواهد کرد.

        📞 02633421094_02633421733                  nassirmehrshahr@  


               

شعبه بزرگ فردیس


شماره تماس شعبه فردیس:   02636543093-02636543673

شعبه بزرگ فردیس در فروردین ماه سال 1397 به دستان پرتوان موسس موسسات زبان نصیر جناب آقای منصورحاجی میرآقا و مدیر کل موسسات نصیر جناب دکترمیرآقا با هدف ارتقا سطح کیفی آموزش و نمو هرچه بیشترمغوله زبان آموزی در منطقه افتتاح گردید.
برترین شعبه در کیفیت آموزشی
این مجموعه شامل یک ساختمان مجزا در 5 طبقه آموزشی می باشد که بزرگترین مجموعه آموزشی مترمرکز در منطقه و حومه می باشد.
مجتمع بزرگ فردیس دارای فضای اختصاصی برای مدرسه زبان کودک در یک طبقه می باشد،این فضا با توجه به اِلمان های طراحی مختص فضای کودک،تجهیز شده است.این فضا دارای شهر بازی جداگانه و 3 کلاس مجزا می باشد.
شایان ذکر است که ساختمان نصیرفردیس تنها شعبه ای است که در راستای تعهد و ایجاد امنیت مجهز به سیستم ورود و خروج با اثر انگشت از درب ورودی ساختمان می باشد.
این مجموعه دارای 22 کلاس  آموزشی است،تمامی فضاهای آموزشی این مجتمع بزرگ،از سیستم هوشمند سمعی و بصری با استفاده از بهره می برد.هر کلاس دارای تلویزیون هوشمند و تبلت جداگانه است که نسبت به احتیاجات  Screen Mirroringتکنولوژی هر سطح طبقه بندی شده است. کادر اداری شعبه نصیر فردیس فارغ التحصیل کلاس های مشاوره،مدیریت فضای اداری و مسلط به روانشناسی کودک هستند که در فواصل مختلف با کلاس های آموزشی تحت نظر مدیریت شعبه،دانش و مهارت خود راهمچنان ارتقاع می بخشند.            

 مختصری از امکانات شعبه بزرگ فردیس:
-22  کلاس آموزشی
- 5 طبقه مجزا
- طبقه مجهز برای سنین کودک با دکوراسیون کودک
- سیستم ورود و خروج با اثر انگشت
- کلاس های مجهز به سیستم هوشمند
- تبلت جداگانه برای هر کلاس
 - سالن پانوراما
- کافی شاپ مجزا
- سیستم اعلام حریق


شعبه تهران شهرک گلستان(شهرک راه آهن)


 با رشد چشمگیر تعداد زبان آموزان آموزشگاه نصیر و گسترش شعب نصیر در سراسر کرج، موسسه نصیر این بار افتخار داشت که با بیست و سه سال سابقه درخشان موفقیت های بزرگ گذشته را در پایتخت ایران،تهران رقم بزند.
شعبه تهران که در شهرک گلستان(شهرک راه آهن)، نبش اتوبان همت واقع شده دارای بهترین دسترسی از همه نقاط تهران و حتی شهر کرج می باشد، لازم به ذکر است علاوه بر بزرگراه همت دسترسی سریع و چند دقیقه ای از ایستگاه مترو چیتگر نیز میسر می باشد.
 تاسیس سال 1397 همزمان با آغاز سال تحصیلی مفتخر شدیم همراه با زبان آموزان تهرانی صفحه جدیدی از افتخارات نصیر را آغاز نماییم.

ساختمان نصیر
ساختمان نصیر خریداری شده و محل دائمی و ابدی موسسه نصیر در تهران می باشد. ساخت بنا با محوریت آموزشی صورت گرفته و با 40 کلاس آموزشی یکی از بزرگترین مجتمع های آموزش زبان در تهران می باشد.

از جمله فضاهای ساختمان می توان به:
-لابی بسیار بزرگ
-آفیس امور اداری
-اتاق اساتید
-کافی شاپ
-واحد مجزی و مختص کودکان با نور مناسب(شامل فضای بازی بزرگ و کلاس کودک)
-سایت کامپیوتر مجهز به شبکه و اینترنت
-کلاس های بزرگ سالان
 اشاره کرد.
 اهداف این شعبه
موسسه فرهنگی هنری ربان نصیر تهران با بهره گیری از مجوز چند منظوره علاوه بر آموزش زبان(همه سنین،همه زبان ها) مطابق مرسوم، شروع به ثبت نام و تشکیل دوره های کامپیوتر نیز نموده. نظر به اینکه منطقه 22 تهران در فقر مطلق آموزش مهارت های رایانه به سر می برد همواره در تلاشیم که در این زمینه نیز کمک رسان تهرانی ها باشیم.
یادآور می شویم راه اندازی دوره های هنر در آینده ای نزدیک جزو الویت های شعبه تهران می باشد
اساتید شعبه تهران
-با همکاری و بکارگیری اساتید تراز اول تهران همواره در جهت جلب رضایت متقاضیان و ارزش افزایی نام و آوازه ی نصیر تلاش می کنیم، سیاست جذب استاد در شعبه تهران در این مقطع استخدام اساتید با تجربه ای است که طی سالیان متمادی توانسته اند زبان آموزان بسیاری را تعلیم و تربیت کنند.
        📞23 23 71 44   021


شعبه درختی


بعد از راه اندازی اولین مرکز نصیر که با وجود پر برکت جناب آقای منصور حاجی میرآقا انجام شد ، شعبه درختی بعنوان اولین و با سابقه ترین شعبه نصیر افتتاح گردید که بستری مناسب برای اساتید با سابقه نصیر در این شعبه را فراهم کرده و کیفیت خوب آن شهره عام و خاص میباشد. کادر اداری کارآزموده و با حوصله شعبه درختی فضایی صمیمی را ایجاد کرده و هر گونه اطلاعات جامع و کاملی را در مورد کلاسها به شما میدهند. دانشجوان ما لذت آموزش را با ما تجربه میکنند.
دسترسی فوق العاده و بسیار راحت این شعبه باعث گردید تا دانشجویان از نقاط مختلف استان البرز بتوانند از کلاسهای مختلف ما استفاده کنند. شعبه درختی انتهای 45 متری گلشهر ، روبروی فاز چهار مهرشهر، رو به اتوبان کرج _ قزوین و نزدیک به مترو گلشهر میباشد. این دسترسی خاص شعبه درختی بوده که اولویت بسیار مناسب برای متقاضان زبانهای خارجی و شرکت در کلاسها میباشد.
شماره های تماس :   33506585 - 33532503شعبه انوشیروان


شعبه بسیار بزرگ انوشیروان در سال 1398 با حضور پربرکت جناب آقای منصور حاجی میرآقا و جناب آقای دکتر میرآقا و حضور افتخاری جمعی از مقامات اعم از شهردار محترم و معاون فرماندار افتتاح گردیده و با ادامه مدیریت قبلی محمد عزیز کریمی که مدیر شعبه درختی نیز بودند این مرکز جدید و زیبا مقرر گردید تا فضای آموزشی بهینه تری برای شعبه درختی ایجاد کرده و کیفیت آموزشش را دو چندان کند. البته جهت رفاه حال دانشجویان قدیمی شعبه درختی و ساکنین منطقه گلشهر و مناطق دیگر که بخاطر  واقع شدن در بهترین دسترسی در میان تمامی شعب، ساختمان انوشیروان تنها با فاصله 100 متری از شعبه درختی بنا گردید که جدای از همه اوصافی که گذشت، این مرکز در ابتدای خیابان باصفا و آرام انوشیروان قرار گرفته که جای پارک مناسبی نیز برای مراجعه کنندگان محیا میکند.
ویژگیهای خاص این شعبه باعث شده تا این مرکز آموزشی نه تنها بین همه شعب بلکه در بین تمامی مراکز آموزشی در سطح کرج و تهران خاص و منحصر به فرد باشد:
نمونه بارز این امر مجهز بودن شعبه انوشیروان به سه سالن کنفرانس جهت برقراری کارگاههای مختلف آموزشی، برگزاری دوره های تربیت مدرس و برنامه آموزشی متنوع بوده و این در حالی است که اکثریت مراکز آموزشی فاقد حتی یک سالن میباشد.
مورد دیگری که این مرکز را مستثنی کرده وجود حیاط سر باز در کنار مدرسه زبان کودک است که کف آن با چمن مصنوعی هلندی و با کیفیت ترین نوع میباشد عایق شده است تا کودکان عزیزمان بتوانند فضایی مفرح با استنشاق هوای باز را نیز تجربه کنند و این ویژگی کاملا مختص شعبه بزرگ انوشیروان است.
 نکته دیگر اینکه شعبه انوشیروان و شعبه درختی مجموعا با دو مجوز زیر نظر اداره آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به کار است که با توجه به مدیریت واحد هر دو مرکز و مجاورت جغرافیای هر دوی آنها شرایط مساعدی از جوانب مختلف برای برگزاری و برقراری آموزش فراهم می نماید.

        شماره های تماس :   33536328 - 33536337

© 2023 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.8.1.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012