آزمون آیلتس ماک

انواع آزمون آیلتس ماک  ( IELTS Mock )

1- آزمون آیلتس ماک گروهی آنلاین
2- آزمون آیلتس ماک خصوصی (حضوری یا آنلاین بنا در خواست داوطلب)
3- آزمون آیلتس ماک گروهی حضوری (در شرایط پاندمی بیماری کووید 19 ، در حال حاضر و تا اطلاع ثانوی آزمون گروهی حضوری برگزار نمیگردد)لینک اتاق آزمون :     https://www.skyroom.online/ch/nassir/ielts-mock  (احتیاجی به یوزرنیم و پسورد نیست. کلیک کنید و گزینه مهمان را بزنید.)


برنامه زمانبندی بخش Speaking آزمون آیلتس ماک آنلاین دوره چهل و ششم

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

برنامه زمانبندی بخش Speaking آزمون آیلتس ماک آنلاین دوره چهل و ششم
داوطلبین عزیز دقیقا راس ساعت مشخص شده در اتاق اسکای روم به نشانی زیر انلاین شوید.
https://www.skyroom.online/ch/nassir/ielts-mock
برای آزمون شفاهی هم با لپ تاپ میتوانید وارد شوید و هم گوشی موبایل.
لطفا ابدا زودتر یا دیرتر در اتاق حضور نداشته باشید.
درصورتیکه زودتر در اتاق حضور پیدا کنید از اتاق اخراج خواهید شد (چون نفر قبلی در اتاق است)
در صورت عدم حضور در زمان مشخص شده نمره بخش Speaking صفر خواهد شد و به هیچ وجه امکان زمان جایگزین وجود ندارد.
حداکثر تا دو روز قبل از آزمون با نام کاربری و گذرواژه test وارد اتاق شوید و با کلیک روی آیکون میکروفون و دوربین (بالای صفحه سمت چپ)  از صحت عملکرد دوربین و میکروفون خود مطمئن شوید. در تمام طول مدت آزمون شفاهی  ، دوربین و صدای شما باید روشن باشد.
تاریخ اعلام نتایج: 1400.11.08 (از طریق سایت نصیر در پانل کاربری خود نتایج را مشاهده فرمایید)


لینک اتاق آزمون :     https://www.skyroom.online/ch/nassir/ielts-mock  (احتیاجی به یوزرنیم و پسورد نیست. کلیک کنید و گزینه مهمان را بزنید.)
مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر
1- آزمون آیلتس ماک آنلاین -  Online IELTS Mock Examنحوه ثبت نام آزمون آزمایشی آیلتس IELTS Mock


لینک اتاق آزمون :      https://www.skyroom.online/ch/nassir/ielts-mock (احتیاجی به یوزرنیم و پسورد نیست. کلیک کنید و گزینه مهمان را بزنید)


نکات مهم آزمون آیلتس ماک آنلاین

متقاضیان گرامی لطفا قبل از آزمون موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید

 

 لینک اتاق آزمون :      https://www.skyroom.online/ch/nassir/ielts-mock  (احتیاجی به یوزرنیم و پسورد نیست. کلیک کنید و گزینه مهمان را بزنید.)

نکات مشترک کلیه بخش ها

- آزمون راس ساعت 9:00 برگزار خواهد شد. توصیه میشود حداقل 15 دقیقه قبل از شروع آزمون در اتاق آزمون (https://www.skyroom.online/ch/nassir/ielts-mock) حضور داشته باشید تا اگر مشکلی در کانکشن دارید برطرف نمایید. کلیه توضیحات لازمه و همچنین راهنمایی های مورد نیاز، توسط مدیر برگزاری آزمون درطول آزمون به شما داده خواهد شد.

- برای شرکت در آزمون حتما از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده فرمایید. (استفاده از موبایل بدلیل کوچک بودن صفحه وسخت بودن و زمانگیر بودن تایپ ابدا توصیه نمیشود.)

- در صورتیکه احیانا از موبایل برای آزمون استفاده میکنید، در گوشی های آیفون گزینه low power mode را غیرفعال کنید و همچنین از قسمت setting>display and brightness>auto lock را در حالت Never قرار دهید. (مجددا متذکر میشویم که ابدا استفاده از گوشی توصیه نمیشود و حتما با استفاده از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده فرمایید.)

- پراکسی یا VPN خود را خاموش فرمایید.

- سرعت کانکشن مناسب (حداقل  2 Mbps)  داشته باشید.

- در تمام طول مدت امتحان آیدی @Nassir_Azimiye در تلگرام آنلاین بوده و به لحظه پشتیبان تمام موارد فنی شما می باشد. همچنین شماره تلفن 02632565447 در تمام طول مدت آزمون برای پشتیبانی فنی در پاسخگوی شما خواهد بود.

- حالت Screen saver لپ تاپ خود را خاموش کنید یا در زمان پخش Listening هر چند دقیقه یکبار ماوس خود را تکان دهید تا صفحه خاموش نشود.

- در کلیه بخش ها در قسمت پایان بخش حتما باید دکمه Submit یا ارائه را بزنید. با مشاهده پیام Your response has been recorded جوابهای شما با موفقیت ارسال شده است.

- در تمامی بخش ها نوع ماژول آزمون (آکادمیک یا جنرال) خود را باید انتخاب کنید.

- برای بخش listening استفاده از هدفون و یا هندزفری بلامانع است. (هم میتوانید از اسپیکر استفاده کنید و هم میتوانید از هدفون یا هندزفری استفاده فرمایید.)

- حتما در طول آزمون یک قلم و چند کاغذ در دسترس داشته باشید.

 - در کلیه قسمت ها جهت بزرگنمایی میتوانید دکمه Ctrl کیبرد را نگه داشته و با دکمه وسط ماوس zoom یا unzoom کنید.

 - قبل از شروع آزمون طی چک لیست ده مرحله ای دریافت صدا، تصویر، فول اسکرین و زوم و ... چک خواهد شد.

 - آزمون در اتاق مجازی به آدرس زیر برگزار خواهد شد. در حال حاضر ورود به این اتاق به عنوان مهمان باز می باشد تا شما بتوانید جهت تست مرورگر خود به اتاق رفته و صدا و تصویر را تست نمایید. حتما قبل از آزمون به اتاق رفته و صدا و تصویر را چک بفرمایید. در صورتیکه در باز کردن اتاق مشکلی دارید یا صدا و تصویر را به درستی ندارید حتما مرورگر خود را به روز کنید یا از مرورگر دیگری استفاده نمایید. (مرورگرهای firefox و Chrome و Opera توصیه میشود.)   https://www.skyroom.online/ch/nassir/ielts-mock

 

نکات بخش   Listening

در قسمت listening همزمان که صوت برای شما پخش می شود، تصویر سوالات نیز به شما نمایش داده میشود.سوالات بطور خودکار همزمان با صوت در حال پخش برای شما ورق خواهد خورد. به جهت حفظ تمرکز شما و سرعت عمل بیشتر نیازی نیست که مستقیما پاسخها را در لحظه در پاسخنامه وارد کنید. کلیه پاسخها را روی یک برگه کاغذ یادداشت فرمایید و دقیقا همانند آزمون حضوری اصلی بعد از پایان کلیه پارتهای قسمت listening شما ده دقیقه فرصت خواهید داشت تا پاسخهای خود را در فرم پاسخنامه آنلاین وارد فرمایید. بعد از اتمام listening این فرم برای شما باز خواهد شد و شما طی مدت 10 دقیقه پاسخهای خود را که روی برگه یادداشت کرده اید در این فرم وارد خواهید کرد.

در تمام طول listening ابدا از صفحه خارج نشده و همچنین هیچ دکمه ای بخصوص دکمه || pause را نزنید.

 

 نکات بخش Reading 

در قسمت  Reading  همانند آزمون اصلی شما یک ساعت فرصت دارید که به سوالات این بخش پاسخ دهید. این بخش شامل سه یا چهار متن می باشد. در زیر هر متن سوالات آورده شده و شما در همان صفحه به سوالات پاسخ خواهید داد. توصیه میشود همزمان با پاسخ در فرم انلاین روی برگه کاغذ نیز پاسخهای خود را یادداشت فرمایید که اگر بنا به هر دلیلی ارتباط شما قطع شد بتوانید به سرعت مجدد پاسخها را ثبت فرمایید. (توجه: برخلاف قسمت Listening شما در این قسمت زمان مازادی برای وارد کردن پاسخهای خود ندارید و کل زمان این بخش یک ساعت می باشد. بعد از یک ساعت امکان ارسال جواب بطور خودکار بسته خواهد شد و  درصورتیکه تا قبل از آن دکمه سابمیت را نزده باشید هیچیک از جوابهای شما ثبت خواهد شد.)

 

نکات بخش Writing

در قسمت  writing همانند آزمون اصلی شما یک ساعت فرصت دارید که به سوالات این بخش پاسخ دهید. این بخش شامل دو قسمت Writing 1  با بیست دقیقه زمان و Writing 2 با چهل دقیقه زمان می باشد. توصیه میشود متن خود را در برنامه دیگری (مانند word یا Notepad و... ) تایپ و ذخیره کنید و سپس در فرم پاسخنامه کپی نمایید. (توجه: کل زمان این بخش یک ساعت می باشد. بعد از یک ساعت امکان ارسال جواب بطور خودکار بسته خواهد شد و  درصورتیکه تا قبل از آن دکمه سابمیت را نزده باشید هیچیک از جوابهای شما ثبت خواهد شد.) -هشدار: درصورت که محرز شود حتی بخشی از رایتینگ کپی از منبعی بوده، کل نمره رایتینگ صفر منظور خواهد شد!!! 


نکات بخش Speaking

ماژول Speaking شما توسط ممتحن آیلتس ماک برگزار خواهد شد. آزمون Speaking هر متقاضی حدود ده الی پانزده دقیقه می باشد و دقیقا طبق استاندارد آیلتس برگزار می شود.این آزمون در فضای اسکای روم و در همان لینک اتاق آیلتس ماک (https://www.skyroom.online/ch/nassir/ielts-mock) برگزار خواهد شد. در این آزمون شما نیاز دارید که دوربین و صدای خود را روشن نمایید. برای تست دوربین و صدای خود قبل از رسیدن روز آزمون با نام کاربری test و پسورد test وارد اتاق شده و از صحت عملکرد دوربین و صدای خود مطمئن شوید. برنامه زمانبندی تایم شما برای اسپیکینگ به شما اعلام خواهد شد. بخش اسپیکینگ هفته بعد از آزمون و برای هر فرد مجزا خواهد بود. برنامه زمانی اسپیکینگ بعد از آزمون در همین صفحه اعلام خواهد شد.
(XXبرنامه زمانبدنی Speaking بعد از آزمون در اینجا قرار داده میشودXX)
داوطلبین عزیز دقیقا راس ساعت مشخص شده در اتاق اسکای روم به نشانی زیر انلاین شوید.
https://www.skyroom.online/ch/nassir/ielts-mock
برای آزمون شفاهی هم با لپ تاپ میتوانید وارد شوید و هم گوشی موبایل.
لطفا ابدا زودتر یا دیرتر در اتاق حضور نداشته باشید.
درصورتیکه زودتر در اتاق حضور پیدا کنید از اتاق اخراج خواهید شد (چون نفر قبلی در اتاق است)
در صورت عدم حضور در زمان مشخص شده نمره بخش Speaking صفر خواهد شد و به هیچ وجه امکان زمان جایگزین وجود ندارد.
حداکثر تا روز قبل از آزمون شفاعی با نام کاربری و گذرواژه test وارد اتاق شوید و با کلیک روی آیکون میکروفون و دوربین (بالای صفحه سمت چپ)  از صحت عملکرد دوربین و میکروفون خود مطمئن شوید. در تمام طول مدت آزمون شفاهی  ، دوربین و صدای شما باید روشن باشد.

آزمون اسپیکینگ یک هفته بعد از آزمون کتبی انجام خواهد شد.برنامه زمانبندی تایم شما برای اسپیکینگ به شما اعلام خواهد شد. بخش اسپیکینگ برای هر فرد مجزا خواهد بود. برنامه زمانی اسپیکینگ از سه طریق اعلام خواهد شد.
 1) از طریق سایت نصیر بخش مطالب پربازدید قسمت آزمون آزمایشی آیلتس (https://www.nassirinst.ir/Page/IELTSExam )
 2) اتاق آزمون در اسکای روم (https://www.skyroom.online/ch/nassir/ielts-mock)
 3) کانال تلگرام آیلتس ماک به آدرس (@Nassir_IELTS_Mock  یا http://t.me/nassir_ielts_mock )تاریخ و نحوه اعلام نتایج

 نتایج آزمون 14 روز بعد از آزمون کتبی و در روز جمعه بر روی سایت قرار میگیرد. جهت مشاهده نتایج خود به سایت نصیر به آدرس www.nassir.org  مراجعه نموده و در بالای صفحه روی گزینه "سلام به حساب کاربری خود وارد شودی" کلیک نمایید. سپس کدا دانشجویی و رمز عبور خود را وارد کنید. (رمز عبور سال تولد شما بطور مثال 1378 می باشد.) سپس به بخش کارنامه رفته و نتایج خود را مشاهده فرمایید.درصورتیکه بخواهید میتوانید به شعبه عظیمیه مراجعه نموده و نسخه فیزیکی مهر و امضا شده ریزالت خود را نیز دریافت فرمایید.


هر سوالی دارید با آیدی تلگرام @
Nassir_Azimiye و یا شماره تلفن 02632565447 مطرح فرمایید.

 2- آزمون آیلتس ماک خصوصی -   Private IELTS Mock Exam 👇


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر✨ آزمون آیلتس ماک خصوصی
👈 اعلام نتایج فوری : اعلام نتایج حداکثر 24 ساعت بعد از آزمون
👈 ثبت نام آسان: ثبت نام از طریق سایت،حضوری یا تلفنی
👈 تنوع تکرار آزمون : شرکت در آزمونهای متنوع بدون محدودیت (بیش از 40 نوبت بدون تکرار)
👈 هدفون با کیفیت : پخش ماژول Listening با هدفون با کیفیت
👈 بدون زمان انتظار : انتخاب روز و ساعت دلخواه ،بدون زمان انتظار
👈 تحلیل نتایج : تصحیح تحلیلی ماژول های Writing  و Speaking
👈 این آزمون بنا به درخواست داوطلب هم حضوری و هم آنلاین قابل انجام می باشد.

👈👈👈جهت هماهنگی و تعیین وقت هم اکنون به @Nassir_Azimiye پیام دهید یا با شماره تلفن 02632565447 تماس بگیرید. 👉👉👉
3- آزمون آیلتس ماک گروهی حضوری -  IELTS Mock Exam 👇


توجه : در زمان پاندمی بیماری کووید 19 آزمون گروهی حضوری تشکیل نمیشود و فقط بصورت آنلاین می باشد


مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

IELTS چیست ؟

IELTS که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است، یکی از باارزش‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی به شمار میرود که در سراسر جهان برگزار میگردد. در هر سال بیش از دو میلیون آزمون آیلتس در سراسر دنیا برگزار میگردد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود. مدرک آیلتس برای زندگی، تحصیل و کار در ۱۳۵ کشور جهان به کار می آید. بیش از ۸۰۰۰ سازمان، شامل موسسات دولتی، آموزشی و شغلی - از جمله بیش از ۳۰۰۰ موسسه و دوره آموزشی در ایالات متحده آمریکا - پذیرای مدرک آیلتس هستند. همچنین مدرک آیلتس در کشورهایی که در امور مهاجرین از آن استفاده می کنند، تنها مدرک مورد قبول برای مهاجرت به حساب می آید. نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و عمومی است. افرادی که قصد تکمیل تحصیلات خود در دانشگاههای انگلیسی زبان را دارند (کارشناسی به بالا) باید از نوع آکادمیک این آزمون، و افرادی که به منظور گذراندن دوره‌های کوتاه‌مدت فنی و حرفه‌ای، اخذ دیپلم، کار و یا اقامت قصد سفر به کشورهای انگلیسی زبان را دارند، می‌توانند در نوع عمومی این آزمون شرکت کنند.این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد.

IELTS Mock چیست؟

این آزمون همان امتحانات اصلی بین المللی زبان است که به شکل آزمایشی و برای سنجش میزان معلومات زبان آموزان در مقایسه با استانداردهای جهانی و سایر زبان آموزانی که در سطح دنیا مشغول فراگیری زبان انگلیسی میباشند و نیز سنجش میزان آمادگی داوطلبان قبل از ورود به امتحانات اصلی برگزار میگردد. سطح سوالات در آزمون ماک دقیقا همسط با آزمون اصلی بوده و نحوه برگزاری آزمون نیز دقیقا و عینا همانند آزمون اصلی آیلتس می باشد.

چرا IELTS Mock بدهیم؟

افرادی که میخواهند در آزمون اصلی شرکت نمایند حتما لازم است چندین دوره در این آزمون آزمایشی استاندارد شرکت کنند تا اولا نقاط ضعف و قوت خود را بخوبی بشناسند وبتوانند برنامه ریزی مناسبی برای نحوه مطالعه خود داشته باشند و ثانیا با شرایط و نحوه آزمون بخوبی آشنا شده و تجربیات لازم برای حضور در آزمون اصلی را بدست آورند.

ضمنا افراد زیادی میخواهند از مدرک خود در داخل کشور استفاده نموده و نیازی به ارائه بین المللی آن ندارند. با توجه به اینکه آیلتس ماک در بسیاری از موسسات و سازمانها و شرکتها قابل ارائه میباشد این افراد میتوانند پس از استعلام از شرکت مربوطه در این آزمون شرکت نموده و مدرک خود را دریافت و به سازمان خود ارائه نمایند.

همچنین افرادی که در حال حاضر در حال فراگیری زبان هستند نیز می توانند برای اطلاع از سطح واقعی خود با استانداردها و معیارهای جهانی خود را با این آزمون محک بزنند. تفاوت امتحانات ماک با امتحانات متداول در موسسات در این است که این امتحانات وابسته به کتاب و روش خاص آموزشی نیست و پیشرفت کلی دانش آموزان را در سطوح از پیش مشخص و تعریف شده بصورت یک استاندارد جهانی و در قیاس با زبان انگلیسی واقعی رسد میکند و این خود بعنوان دستاورد بزرگی برای دانش آموزان خواهد بود. این آزمون یک سنجش بیطرفانه و با یک مقیاس واحد استاندارد در مقایسه با کلیه افرادی که در دنیا درحال فراگیری زبان انگلیسی هستند به دانشجو ارائه خواهد داد.

ویژگی های نصیر در IELTS Mock چیست؟

  • شبیه سازی کامل و دقیق آزمون آیلتس
  • سوالات استاندارد مطابق با آزمون بین المللی
  • ارائه کارنامه معتبر
  • امکانات صوتی و بصری پیشرفته
  • قابلیت مشاهده و استعلام نمرات بصورت آنلاین
  • برگزاری کلیه مفاد امتحانی در یک روز
  • ارسال برگه تصحیح شده Writing و فایل صوتی مصاحبه به متقاضی
  • برگزاری هر دو ماده Academic و General
  • برگزاری آزمونها بصورت منظم و دوره ای در هر ماه

هزینه IELTS Mock چقدر است؟

هزینه آزمون IELTS Mock در موسسه زبان نصیر فقط 99000 تومان می باشد. (شایان ذکر است که هزینه آزمون اصلی حدود سه میلیون تومان می باشد که این هزینه اندک قابل مقایسه با آن نمی باشد) . لذا این آزمون فرصت بسیار مناسبی برای افرادی که قصد سنجش استاندارد سطح خود را در هر یک از چهار مهارت اصلی زبان دارند ولی از طرفی نمیخواهند هزینه زیادی بابت این سنجش بپردازند بسیار مناسب می باشد.

چه روزهایی آزمون برگزار میشود؟

این آزمون به طور منظم و دوره ای و یکبار در هر ماه برگزار میگردد. جهت اطلاع از تاریخ های آزمون میتوانید با شماره 32565447 تماس حاصل فرمایید.

محل برگزاری آزمون کجاست؟

محل برگزاری آزمون IELTS Mock شعبه بزرگ عظیمیه می باشد. دانشجویان کلیه شعب میتوانند ثبت نام را از طریق شعبه خود انجام دهند ولی آزمون در شعبه عظیمیه برگزار میگردد. آدرس: عظیمیه، میدان بعثت ، ساختمان نصیر.

چگونه ثبت نام کنیم؟

در صورتیکه قبلا دانشجوی نصیر بوده اید میتوانید بصورت آنلاین ثبت نام خود را انجام دهید. کافیست وارد پانل کاربری خود در سایت شده و آزمون خود را انتخاب نموده و پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهید. همچنین میتوانید بصورت حضوری نیز به هر یک از شعب نصیر مراجعه نموده و در آزمون ثبت نام کنید.

در صورتیکه قبلا دانشجوی نصیر نبوده اید و یا در برای اولین بار میخواهید در آزمون ماک آیلتس نصیر شرکت کنید لازم است ابتدا کد دانشجویی به شما تعلق گیرد. که به این منظور میتوانید با مراجعه به هر یک از شعب نصیر و پر کردن فرم مربوطه ثبت نام خود را انجام دهید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی با شماره 32565447 تماس گرفته و مشخصات خود را اعلام فرمایید تا کد دانشجویی برای شما اختصاص داده شود و ثبت هزینه ازمون را بصورت اینترنتی پرداخت فرمایید.

آیا سوال دیگری دارید؟

با ما تماس گیرید. همکاران ما با کمال افتخار آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. 32565447-026

نمونه کارنامه:

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج


تصاویری از محیط برگزاری آزمون (حضوری و آنلاین):
مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


© 2022 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.8.1.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012