کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد
کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد

آزمون آیلتس ماک اختصاصی نصیر Nassir IELTS Mock


👈  برنامه شماره صندلی ها و برنامه زمانبندی Speaking آزمون آیلتس ماک این دوره در کانال تلگرام به آدرس  :  Nassir_IETLS_MOCK@معرفی آزمون آیلتس ماک اختصاصی نصیر:

طرح آزمون اختصاصی ماک نصیر از فروردین ماه سال 1396 آغاز گردید. اولین دوره این آزمون در خرداد سال 1396 با 33 نفر شرکت کننده برگزار گردید و با حداکثر تعداد 150 نفر و با میانگین شرکت کننده 90 نفر در هر دوره، تاکنون بصورت مداوم و بدون وقفه طبق الگوی منظم (آخرین جمعه هر ماه) در حال برگزاری می باشد. تاکنون بیش از چهارهزار نفر در آزمون اختصاصی ماک نصیر شرکت نموده اند. این آزمون بصورت انحصاری و اختصاصی در سالن آزمون شعبه بزرگ عظیمیه برگزار میگردد.


ویژگی ها و مزیت های اختصاصی آزمون ماک انحصاری نصیر نسبت به سایر آزمونهای ماک :
هزینه آزمون: با توجه به اینکه برگزاری این دوره صرفا با اهداف آموزشی و ارتقای سطح متقاضیان و آماده سازی افراد برای آزمون اصلی آیلتس بوده و فاقد هدف و نیت تجاری و بیزنسی می باشد، لذا هزینه آزمونهای ماک اختصاصی نصیر کمتر از نصف سایر آزمونهای ماک تعیین گردیده است. مضافا بر اینکه، هزینه آزمون برای دانشجویان مجموعه زبان نصیر در تمامی شعب علاوه بر کاهش هزینه نصف فوق ، پنجاه درصد اضافه تر تخفیف خواهد داشت (یعنی 75% تخفیف) . ضمن اینکه دانشجویان دوره های پکیج آیلتس نصیر که آزمون ماک را شرکت میکنند کتاب دوره بعدی خود را بصورت کاملا رایگان از موسسه دریافت می نمایند به این معنا که آزمون ماک برای این دسته از عزیزان تقریبا رایگان خواهد بود. که همه موارد فوق گواهی بر اصل نیت و هدف برگزاری این آزمونها می باشد.

امکان انتخاب تایم آزمون شفاهی: برخلاف سایر برگزارکنندگان آزمون ماک که تنها یک تایم برای بخش مصاحبه شفاهی مشخص میگردد و متقاضی میبایست حتما در آن تاریخ آزمون شفاهی خود را انجام دهد در غیر اینصورت نمره صفر برای بخش Speaking لحاظ خواهد شد، در آزمون اختصاصی نصیر دو روز و تاریخ و ساعت متفاوت و با فاصله برای هر فرد تعیین میگردد و این امکان به شرکت کنندگان داده میشود که با توجه به برنامه کاری، تحصیلی و یا زندگی خود هر کدام از دو تایم مشخص شده به دلخواه خود انتخاب نموده و در آن شرکت نمایند.

مسئولیت و پاسخگویی مستقیم: با توجه به اینکه مجموعه نصیر، مجری مستقیم این آزمونها می باشد و سازمان یا گروه جداگانه و ثالثی در برگزاری آزمون دخالتی ندارد، لذا کلیه موارد و درخواست ها (از جمله درخواست بازنگری پاسخنامه، اعتراض به نمرات و ...) بدون نیاز به ارجاع و اطاله به سازمان یا گروه یا شخص ثالثی نیاز نبوده و در اسرع وقت و مستقیما توسط مجموعه راسا بررسی شده و تا حصول نتیجه پیگیری میگردد.

امکان مشاهده پاسخ نامه یا اعتراض به نمرات: کلیه شرکت کنندگان، در صورت درخواست مشاهده پاسخنامه خود و یا اعتراض به نمرات میتوانند تا حداکثر یک هفته بعد از اعلام نتایج ، با هماهنگی قبلی به موسسه مراجعه نموده و پاسخنامه در حضور خود متقاضی در همان لحظه، بررسی مجدد خواهد شد.

صدور مدارک : کلیه مدارک و کارنامه ها بصورت دائمی در پرتال متقاضی در دسترس بوده و قابل مشاهده و اصالت سنجی می باشد. ضمنا در صورت درخواست متقاضی امکان ارائه نسخه چاپی مهر و امضا شده نیز برای متقاضیان وجود دارد. صدور کارنامه فیزیکی رایگان می باشد. در صورت نیاز به نسخه های بیشتر از اصل کارنامه محدودیتی در تعداد ارائه مدرک وجود نداشته و ضمن اینکه صدور مدرک مجدد، به هر تعداد مورد نیاز متقاضی همچنان رایگان و بدون هزینه می باشد.  

منظم بودن تاریخ آزمونها : تمامی آزمونها از زمان شروع بصورت منظم در آخرین جمعه هر ماه برگزار میگردد. این روند بصورت مداوم از ابتدا برقرار بوده و ادامه خواهد داشت.  حتی در دوران قرنطینه مطلق کرونا نیز ، آزمونها بدون وقفه بصورت منظم به صورت آنلاین برگزار گردید (دوره های 34 الی 49) ، و بلافاصله پس از رفع محدودیت ها، از دوره 50 مجددا به حالت حضوری از سر گرفته شد. لذا متقاضیان میتوانند با خیال راحت، برنامه ریزی مناسبی جهت انتخاب زمان آزمون خود داشته باشند.

برگزاری قطعی هر دو ماژول آکادمیک و جنرال: در تمامی دوره ها، هر دو ماژول آکادمیک و جنرال بصورت منظم برگزار شده و تحت هیچ شرایطی، هیچ یک از ماژول ها لغو و یا تغییر یا تعویق زمان آزمون نخواهد داشت.

زمان اعلام نتایج: کلیه نتایج دو هفته بعد از برگزاری آزمون کتبی ، روز جمعه ساعت 21:00 بر روی پرتال اختصاصی متقاضیان در سایت رسمی نصیر بارگزاری شده و شرکت کنندگان به کارنامه به همراه دیاگرام ها و نمودارها و آنالیز اختصاصی نتایج خود دسترسی خواهند داشت. (زمان اعلام نتایج آزمون ماک خصوصی 24 ساعت بعد از آزمون می باشد.)

نمودارها و گراف های تحلیلی و مقایسه ای: برای تمامی شرکت کنندگان در آزمون علاوه بر کارنامه ، نمودارها و گراف های تحلیلی نیز ارائه میگردد. در این گرافهای تحلیلی، تمامی بخشها (Listening, Reading, Writing, Speaking) به تفکیک 25 آیتم زیر بخش ارزشیابی و آنالیز گردیده و بصورت دقیق با امتیازات مربوطه و با امکان مقایسه با میانگین امتیازات زیر بخش های سایر شرکت کنندگان همان دوره و همچنین میانگین امتیازات زیر بخش سایر شرکت کنندگان در تمامی ادوار با جامعه آماری بیش از هزار نفری فراهم آمده است.
زیربخش های تحلیلی آزمون به تفکیک هر Section به شرح زیر می باشد:
بخش Wrting Task 1 : پوشش نکات اصلی TA ، پاراگراف بندی صحیح CC ، استفاده صحیح و بجا از کلمات LR،استفاده صحیح و بجای گرامر GRA
بخش Wrting Task 1 : پوشش نکات اصلی TA ، پاراگراف بندی صحیح CC ، استفاده صحیح و بجا از کلمات LR،استفاده صحیح و بجای گرامر
بخش Speaking : استفاده صحیح و بجا از کلمات SV، روانی و عدم مکث SF، استفاده صحیح از گرامر SG، لهجه و تلفظا صحیح SA
بخش Listening : تعداد جوابهای صحیح LCA ، تعداد جوابهای غلط LWA ، تعداد بدون پاسخ  LNA
بخش Reading : تعداد جوابهای صحیح RCA ، تعداد جوابهای غلط RWA ، تعداد بدون پاسخ
نمونه نمودارها و گراف های تحلیلی و مقایسه ای (لینک)
شایان ذکر است این آنالیز و تحلیل کاملا رایگان بوده و مستلزم پرداخت هزینه مجزا و مازاد نمی باشد.


جلسه آموزشی تحلیل آزمون آیلتس ماک (Post IELTS Mock Analysis):
جلسه آموزشی تحلیل آزمون آیلتس ماک در واقع تکمیل کننده آزمون آیلتس ماک می باشد. در این جلسه که بصورت خصوصی و تک نفره برگزار میگردد، اصل برگه های پاسخنامه آزمون خود شما (شامل بخشهای Listening, Reading, Writing) و همچنین فایل Voice صدای ضبط شده شما در بخش Speaking به شما ارائه شده و آنالیز گام به گام هر بخش، دقیقا بر روی برگه های خودتان همراه با شما انجام میشود .
جلسه آنالیز توسط خود شخص ممتحن آزمون آیلتس ماک و یا استاد متخصص آیلتس دارای مدرک آیلتس اصلی با نمره بالای 7 برگزار میگردد. این جلسه بنا به انتخاب شما میتواند بصورت حضوری یا آنلاین (در بستر پلتفرم ویدئویی اسکای روم) برگزار گردد.
نکته تمایز این جلسه با تمام تحلیل های کنونی آزمون که در سایر مراکز انجام میشود در این موضوع است که در سایر مراکز، برگه شما توسط یک فرد رویت شده و صرفا کامنت های از پیش آماده شده و مشخص کلیشه ای کلی برای شما کپی پیست می شود. ولی در آنالیز آیلتس ماک انحصاری نصیر، جلسه حضوری یا آنلاین بصورت رودررو و اختصاصی با حضور شما و بر روی برگه های خود شما انجام میگیرد و دقیقا ایرادات شما مشخص شده و راهکارها و نکات رفع این ایرادها در این جلسه به شما آموزش داده خواهد شد. اطلاعات بیشتر +

ثبت نام آسان حضوری یا آنلاین: متقاضیان آزمون ماک، جهت ثبت نام میتوانند بصورت حضوری به هر یک از 7 شعبه نصیر مراجعه نموده و بصورت حضوری در آزمون ثبت نام نمایند و یا بصورت آنلاین وارد سایت نصیر شده و به راحتی با چند کلیک ساده ثبت نام خود را انجام دهند (راهنمای ثبت نام اینترنتی)

سوالات استاندارد و منطبق با آزمون اصلی آیلتس: کلیه سوالات از نظر سطح آزمون، میزان سختی یا آسانی سوالات، زمان بندی آزمون، آزمون شفاهی Speaking و ... مشابه کامل آزمون اصلی بوده و طی اعتبارسنجی های صورت گرفته در کارنامه متقاضیانی که آزمون ماک شرکت کرده و سپس در آزمون اصلی امتحان داده اند، اختلاف نمره ماک با نمره آزمون اصلی حداکثر نیم نمره آورال می باشد.

آزمون ماک خصوصی: علاوه بر آزمون عمومی، شرکت کنندگان میتوانند در آزمون خصوصی ماک نیز شرکت نمایند. در آزمون ماک خصوصی انتخاب روز و تاریخ و ساعت آزمون محدودیتی نداشته و بنا به درخواست متقاضی می باشد، به این معنا که نیاز به انتظار تا موعد آزمون بعدی نبوده و متقاضی میتواند هر زمان که مایل باشد در آزمون شرکت نماید و انتخاب زمان آزمون به دلخواه متقاضی می باشد (حتی یک روز بعد از درخواست) . نتایج آزمون ماک خصوصی حداکثر 24 ساعت بعد از آزمون اعلام شده و نیاز به زمان انتظار دو هفته ای آزمون گروهی نمی باشد. ماژول Listening در آزمون خصوصی با استفاده از هدفون های با کیفیت پخش میگردد. شرکت کنندگان آزمون خصوصی میتوانند بدون محدودیت در آزمونهای متنوع بدون با بیش از 50 نوبت آزمون بدون تکرار، شرکت نمایند. ضمنا علاوه بر نمودارها و گراف های تحلیلی و مقایسه ماژول های Writing  و Speaking تحلیل شده و ایرادات و اشتباهات و نقاط ضعف و قوت در قالب توضیحات کامل به متقاضی ارائه میگردد. (تصویر)

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن 02632565447 و یا آیدی تلگرام @Nassir_Azimiye  و یا ایمیل Azimiye@Nassirinst.ir در تماس باشید.

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر
 

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر
جهت هماهنگی و تعیین وقت آزمون خصوصی آیلتس ماک به @Nassir_Azimiye پیام دهید یا با شماره تلفن 02632565447 تماس بگیرید .
مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج
نمونه کارنامه:

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

علاوه بر کارنامه، در تمامی آزمونهای ماک، نمودارهای تحلیلی تفکیکی کلیه بخش ها و همچنین درخواست کلاس اختصاصی تحلیل آزمون، آنالیز اشتباهات و ارتقای نمره در پرتال متقاضی در دسترس می باشد.تصاویری از محیط برگزاری آزمون :


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


بهار1420

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


© 2024 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.8.2.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012