شهریه ها کاهش یافته و تخفیف "حمایتی" لحاظ میگردد
شهریه ها کاهش یافته و تخفیف "حمایتی" لحاظ میگردد
کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد
کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد

آزمون آیلتس ماک

برنامه شماره صندلی ها و برنامه زمانبندی Speaking آزمون آیلتس ماک این دوره در کانال تلگرام به آدرس  :  Nassir_IETLS_MOCK@
انواع آزمون آیلتس ماک  ( IELTS Mock )

1- آزمون آیلتس ماک گروهی حضوری
2- آزمون آیلتس ماک خصوصی
3- آزمون آیلتس ماک گروهی آنلاین (فقط در شرایط خاص مانند پادمی کرونا) آزمون آیلتس ماک -  IELTS Mock Exam


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


نحوه ثبت نام آزمون آزمایشی آیلتس IELTS Mock
 آزمون آیلتس ماک خصوصی -   Private IELTS Mock Exam 👇


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر✨ آزمون آیلتس ماک خصوصی
👈 اعلام نتایج فوری : اعلام نتایج حداکثر 24 ساعت بعد از آزمون
👈 ثبت نام آسان: ثبت نام از طریق سایت،حضوری یا تلفنی
👈 تنوع تکرار آزمون : شرکت در آزمونهای متنوع بدون محدودیت (بیش از 40 نوبت بدون تکرار)
👈 هدفون با کیفیت : پخش ماژول Listening با هدفون با کیفیت
👈 بدون زمان انتظار : انتخاب روز و ساعت دلخواه ،بدون زمان انتظار
👈 تحلیل نتایج : تصحیح تحلیلی ماژول های Writing  و Speaking
👈 این آزمون بنا به درخواست داوطلب هم حضوری و هم آنلاین قابل انجام می باشد.

👈👈👈جهت هماهنگی و تعیین وقت آزمون "خصوصی" آیلتس ماک به @Nassir_Azimiye پیام دهید یا با شماره تلفن 02632565447 تماس بگیرید . جهت ثبت نام آزمون گروهی نیز طبق ویدئوی راهنمای بالا اقدام فرمایید. 👉👉👉
 آزمون آیلتس ماک گروهی حضوری -  IELTS Mock Exam 👇
مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

IELTS چیست ؟

IELTS که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است، یکی از باارزش‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی به شمار میرود که در سراسر جهان برگزار میگردد. در هر سال بیش از دو میلیون آزمون آیلتس در سراسر دنیا برگزار میگردد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود. مدرک آیلتس برای زندگی، تحصیل و کار در ۱۳۵ کشور جهان به کار می آید. بیش از ۸۰۰۰ سازمان، شامل موسسات دولتی، آموزشی و شغلی - از جمله بیش از ۳۰۰۰ موسسه و دوره آموزشی در ایالات متحده آمریکا - پذیرای مدرک آیلتس هستند. همچنین مدرک آیلتس در کشورهایی که در امور مهاجرین از آن استفاده می کنند، تنها مدرک مورد قبول برای مهاجرت به حساب می آید. نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و عمومی است. افرادی که قصد تکمیل تحصیلات خود در دانشگاههای انگلیسی زبان را دارند (کارشناسی به بالا) باید از نوع آکادمیک این آزمون، و افرادی که به منظور گذراندن دوره‌های کوتاه‌مدت فنی و حرفه‌ای، اخذ دیپلم، کار و یا اقامت قصد سفر به کشورهای انگلیسی زبان را دارند، می‌توانند در نوع عمومی این آزمون شرکت کنند.این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد.

IELTS Mock چیست؟

این آزمون همان امتحانات اصلی بین المللی زبان است که به شکل آزمایشی و برای سنجش میزان معلومات زبان آموزان در مقایسه با استانداردهای جهانی و سایر زبان آموزانی که در سطح دنیا مشغول فراگیری زبان انگلیسی میباشند و نیز سنجش میزان آمادگی داوطلبان قبل از ورود به امتحانات اصلی برگزار میگردد. سطح سوالات در آزمون ماک دقیقا همسط با آزمون اصلی بوده و نحوه برگزاری آزمون نیز دقیقا و عینا همانند آزمون اصلی آیلتس می باشد.

چرا IELTS Mock بدهیم؟

افرادی که میخواهند در آزمون اصلی شرکت نمایند حتما لازم است چندین دوره در این آزمون آزمایشی استاندارد شرکت کنند تا اولا نقاط ضعف و قوت خود را بخوبی بشناسند وبتوانند برنامه ریزی مناسبی برای نحوه مطالعه خود داشته باشند و ثانیا با شرایط و نحوه آزمون بخوبی آشنا شده و تجربیات لازم برای حضور در آزمون اصلی را بدست آورند.

ضمنا افراد زیادی میخواهند از مدرک خود در داخل کشور استفاده نموده و نیازی به ارائه بین المللی آن ندارند. با توجه به اینکه آیلتس ماک در بسیاری از موسسات و سازمانها و شرکتها قابل ارائه میباشد این افراد میتوانند پس از استعلام از شرکت مربوطه در این آزمون شرکت نموده و مدرک خود را دریافت و به سازمان خود ارائه نمایند.

همچنین افرادی که در حال حاضر در حال فراگیری زبان هستند نیز می توانند برای اطلاع از سطح واقعی خود با استانداردها و معیارهای جهانی خود را با این آزمون محک بزنند. تفاوت امتحانات ماک با امتحانات متداول در موسسات در این است که این امتحانات وابسته به کتاب و روش خاص آموزشی نیست و پیشرفت کلی دانش آموزان را در سطوح از پیش مشخص و تعریف شده بصورت یک استاندارد جهانی و در قیاس با زبان انگلیسی واقعی رسد میکند و این خود بعنوان دستاورد بزرگی برای دانش آموزان خواهد بود. این آزمون یک سنجش بیطرفانه و با یک مقیاس واحد استاندارد در مقایسه با کلیه افرادی که در دنیا درحال فراگیری زبان انگلیسی هستند به دانشجو ارائه خواهد داد.

ویژگی های نصیر در IELTS Mock چیست؟

  • شبیه سازی کامل و دقیق آزمون آیلتس
  • سوالات استاندارد مطابق با آزمون بین المللی
  • ارائه کارنامه معتبر
  • امکانات صوتی و بصری پیشرفته
  • قابلیت مشاهده و استعلام نمرات بصورت آنلاین
  • برگزاری کلیه مفاد امتحانی در یک روز
  • ارسال برگه تصحیح شده Writing و فایل صوتی مصاحبه به متقاضی
  • برگزاری هر دو ماده Academic و General
  • برگزاری آزمونها بصورت منظم و دوره ای در هر ماه

هزینه IELTS Mock چقدر است؟

هزینه آزمون IELTS Mock در موسسه زبان نصیر فقط 99000 تومان می باشد. (شایان ذکر است که هزینه آزمون اصلی حدود سه میلیون تومان می باشد که این هزینه اندک قابل مقایسه با آن نمی باشد) . لذا این آزمون فرصت بسیار مناسبی برای افرادی که قصد سنجش استاندارد سطح خود را در هر یک از چهار مهارت اصلی زبان دارند ولی از طرفی نمیخواهند هزینه زیادی بابت این سنجش بپردازند بسیار مناسب می باشد.

چه روزهایی آزمون برگزار میشود؟

این آزمون به طور منظم و دوره ای و یکبار در هر ماه برگزار میگردد. جهت اطلاع از تاریخ های آزمون میتوانید با شماره 32565447 تماس حاصل فرمایید.

محل برگزاری آزمون کجاست؟

محل برگزاری آزمون IELTS Mock شعبه بزرگ عظیمیه می باشد. دانشجویان کلیه شعب میتوانند ثبت نام را از طریق شعبه خود انجام دهند ولی آزمون در شعبه عظیمیه برگزار میگردد. آدرس: عظیمیه، میدان بعثت ، ساختمان نصیر.

چگونه ثبت نام کنیم؟

در صورتیکه قبلا دانشجوی نصیر بوده اید میتوانید بصورت آنلاین ثبت نام خود را انجام دهید. کافیست وارد پانل کاربری خود در سایت شده و آزمون خود را انتخاب نموده و پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهید. همچنین میتوانید بصورت حضوری نیز به هر یک از شعب نصیر مراجعه نموده و در آزمون ثبت نام کنید.

در صورتیکه قبلا دانشجوی نصیر نبوده اید و یا در برای اولین بار میخواهید در آزمون ماک آیلتس نصیر شرکت کنید لازم است ابتدا کد دانشجویی به شما تعلق گیرد. که به این منظور میتوانید با مراجعه به هر یک از شعب نصیر و پر کردن فرم مربوطه ثبت نام خود را انجام دهید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی با شماره 32565447 تماس گرفته و مشخصات خود را اعلام فرمایید تا کد دانشجویی برای شما اختصاص داده شود و ثبت هزینه ازمون را بصورت اینترنتی پرداخت فرمایید.

آیا سوال دیگری دارید؟

با ما تماس گیرید. همکاران ما با کمال افتخار آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. 32565447-026📊 نمودارها و گراف های تحلیلی آزمون آیلتس ماک  IETLS Mock


برای تمامی شرکت کنندگان در ازمون آزمایشی آیلتس IELTS Mock بعد از اتمام آزمون علاوه بر کارنامه آزمون، نمودارها و گراف های تحلیلی نیز ارائه میگردد.
در این گرافهای تحلیلی، تمامی بخشها (Listening, Reading, Writing, Speaking) به تفکیک 25 آیتم زیر بخش ارزشیابی و آنالیز گردیده و بصورت دقیق با امتیازات مربوطه و با امکان مقایسه با میانگین امتیازات زیر بخش های سایر شرکت کنندگان همان دوره و همچنین میانگین امتیازات زیر بخش سایر شرکت کنندگان در تمامی ادوار با جامعه آماری بیش از هزار نفری فراهم آمده است.

زیربخش های تحلیلی آزمون به تفکیک هر Section به شرح زیر می باشد:

بخش Wrting Task 1 : پوشش نکات اصلی TA ، پاراگراف بندی صحیح CC ، استفاده صحیح و بجا از کلمات LR،استفاده صحیح و بجای گرامر GRA
بخش Wrting Task 1 : پوشش نکات اصلی TA ، پاراگراف بندی صحیح CC ، استفاده صحیح و بجا از کلمات LR،استفاده صحیح و بجای گرامر
بخش Speaking : استفاده صحیح و بجا از کلمات SV، روانی و عدم مکث SF، استفاده صحیح از گرامر SG، لهجه و تلفظا صحیح SA
بخش Listening : تعداد جوابهای صحیح LCA ، تعداد جوابهای غلط LWA ، تعداد بدون پاسخ  LNA
بخش Reading : تعداد جوابهای صحیح RCA ، تعداد جوابهای غلط RWA ، تعداد بدون پاسخ RNA


کارنامه، نسخه مخصوص چاپ و همچنین گزارش آزمون (نمودار)، در پرتال متقاضیان در بخش کارنامه در دسترس و قابل مشاهده می باشد.
نمونه کارنامه:

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

علاوه بر کارنامه، در تمامی آزمونهای ماک، نمودارهای تحلیلی تفکیکی کلیه بخش ها مانند تصویر فوق در پرتال متقاضی در دسترس می باشد.

تصاویری از محیط برگزاری آزمون (حضوری و آنلاین):مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


بهار1420

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

© 2023 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.8.1.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012