شهریه ها کاهش یافته و تخفیف عیدانه لحاظ میگردد

معرفی مدیریت مؤسسه نصیر

معرفي دکتر مهندس حسام (اسماعیل) ميرآقا و منصور حاجي ميرآقا :

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

مؤسسه نصير در سال 1375 با همكاري و همياري دکتر حسام ميرآقا و استاد منصور ميرآقا افتتاح گرديد. استاد حاج منصور ميرآقا فارغ التحصيل از كشورهای آمريكا ، انگلستان و ايرلند و همچنين دانشگاه تهران در رشته ادبيات زبان انگليسي و همچنين دارای مدرك كارشناسی علوم هستند. اين استاد گرانقدر با 50 سال تجربه گرانبها در زمينه تدريس زبان انگليسي در مؤسسات آموزشي مختلف و آشنايي با انواع و اقسام سيستم هاي آموزشي در سراسر دنيا با همكاري دکتر ميرآقا اقدام به تاسيس مؤسسه نصير كرد.  

استاد ميرآقا ضمن تسلط به همه مهارتهاي اصلي زبان، در زمينه روشهاي تدريس و گرامر تخصص ويژه اي داشته و زبانزد هستند. هم اكنون مسئوليت برگزاري كلاس هاي تربيت استاد و استخدام نيروهاي جديد كادر تدريس به عهده اين بزرگوار است. مؤسسه نصير همواره از حضور مؤثر ايشان در زمينه هاي تخصصي و همچنين از حضور معنوي ايشان به عنوان پدر بزرگوار اين مجموعه بهره فراوان برده است . استاد منصور ميرآقا عضو هيئت مديره مؤسسه آموزشي نصير هستند.

دکتر حسام ميرآقا كه از بدو تاسيس مؤسسه نصير حضور داشته اند، مدير عامل مؤسسه و عضو هيئت مديره و مسئول انتشارات نصير (با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي) و مدير مسئول بخش پسران آموزشگاه نصير (وزارت آموزش و پرورش) و مدير مسئول مؤسسه فرهنگي هنري چند منظوره نصير (با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي) مي باشند. دکتر حسام ميرآقا استاد دانشگاه در رشته مديريت آموزشي و تعلیم و تربیت هستند. وي فارغ التحصيل رشته مهندسي نرم افزار از دانشگاه كرج و همچنين كارشناسي مديريت و برنامه ريزي آموزشي از دانشگاه تاكستان است . وی پس از اخذ مدرک کارشناسی در این دو رشته کارشناسی، با رتبه 1 وارد دوره کارشناسی ارشد شد و با رتبه 1 نیز از این دوره و در رشته تعلیم و تربیت فارغ التحصیل شد . از این پس دکتر میرآقا فعالیت خود را در حوزه دانشگاه نیز آغاز کرد. وی در دانشگاه علامه و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مشغول به تدریس می باشد.

نامبرده پس از آغاز تحصیلات خود در دوره دکتری تخصصی تعلیم و تربیت در دانشگاه اصفهان، بصورت همزمان، دوره های اموزشی نیز در امریکا در حوزه آموزش پیش از دبستان گذراند. دکتر اسماعیل حاجی میرآقا پس از اتمام دوره دکتری خود در این رشته ، هم اکنون به پژوهش در حوزه فلسفه تعلیم و تربیت و تدریس در رشته های کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی و برنامه ریزی آموزشی مشغول می باشند .

© 2023 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.8.1.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012