کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد
کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد

کلاسهای هنری و کامپیوتر نصیر

                                                                                                               مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر                             مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

                                                                                                                                                                                                     https://nassirarco.ir/courses/

کلاسهای هنری و کامپیوتر                                                                                                                                                       
                                                                
مجموعه موسسات آموزشی نصیر با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه آموزش از سال 1400 خدمات خود در زمینه آموزشهای هنری و کامپیوتر را آغاز نمود. دوره های هنری و کامپیوتر نصیر در دو دسته دوره های عمومی (شامل 10 رشته) و دوره های خصوصی (شامل 70 رشته) برگزار میگردد.


دوره های گروهی :

عکاسی دیجیتال (عکاسی با موبایل)
این دوره در هشت جلسه و بصورت یک روز در هفته برگزار میگردد. طول مدت کل دوره حدود یک ماه و نیم می باشد.


گرافیک رایانه (فوتوشاپ)
فتوشاپ:
نرم افزار Adobe Photoshop محبوب ترین برنامه برای ایجاد و اصلاح تصاویر است. این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود را به راحتی ویرایش ، برش و تغییر اندازه دهند و یک اثر جدید خلق نمایند . اگر چه فتوشاپ برای ویرایش عکس ها و چاپ طراحی شده ، اما به طور فزاینده ای برای تولید عکس مخصوص وب استفاده می شود . در این دوره شما از صفر تا صد فوتوشاپ را بصورت کاملا حرفه ای خواهید آموخت.
سرفصل های این دوره شامل این موارد می باشد:  یادگیری استفاده از تمام ابزارهای فتوشاپ بصورت حرفه ای ،یادگیری ویرایش و اصلاح رنگ تصاویر، یادگیری روتوش تصاویر، یادگیری طراحی تراکت و کارت ویزیت، رنگ شناسى، سايز و خروجى تصاوير، آموزش طراحى و ساخت لوگو
این دوره در شانزده جلسه و بصورت دو روز در هفته برگزار میگردد. طول مدت کل دوره حدود یک ماه و نیم می باشد.


طراحی

دوره طراحی پیش نیز دوره های نقاشی و نگاریگری و تکنیکهای رنگی می باشد. این آموزش در این مرحله با رنگهای سیاه و سفید سر و کار داشته و شامل تکنیک های مختلفی می باشد که همگی در این دوره آموزش داده میشود. ابزار مورد نیاز این دوره شامل مداد، پاک کن، تراش، مدادهای طراحی BتاB12، مداد گراف، مداد اتود، تخته طراحی، کاغذو مقوای طراحی، مدادهای کنته و پودر مداد و پودر کنته می باشد.در این دوره با اصول طراحی اشنا شده و مهارت طراحی شامل آموزشهای طبیعت، طبیعت بی جان، حیوانات، گیاهان، فیگوراتیو، چهره و تابلوهای طراحی را آموزش خواهید دید.

این دوره در دو سطح مقدماتی و پیشرفته می باشد که هر دوره شامل دوازده جلسه بوده و بصورت دو روز در هفته برگزار میگردد. طول مدت هر دوره حدود یک ماه و نیم می باشد.نقاشی (انواع تکنیک ها)
انواع تکنیکهای نقاشی شامل رنگ روغن، گواش، اکرولیک، مداد شمعی، مداد رنگی، پاستل و گواش می باشد. این دوره در تمامی تکنیکها همراه با رنگ بوده و روی کاغذ، مقوا، بوم، چوب، پارچه و شیشه قابل اجرا می باشد. از این تکنیکها جهت خلق تابلوهای مدرن و همچنین کلاسیک میتوان بهره برد.
 مهم: پیش نیاز این دوره، گذراندن دوره طراحی می باشد. برای شرکت در این دوره ابتدا باید دوره طراحی را آموزش دیده و پشت سر بگذارید و سپس میتوانید وارد این دوره شوید.
این دوره در دو سطح مقدماتی و پیشرفته می باشد که هر دوره شامل دوازده جلسه بوده و بصورت دو روز در هفته برگزار میگردد. طول مدت هر دوره حدود یک ماه و نیم می باشد.


فن بیان و گویندگی
در دوره های فن بیان، شما قدرت کلامی خود را افزایش میدهید و با کسب مهارت تکنیک‌ها و تمرین‌های عمومی می آموزید که با چه کسی چطور صحبت کنید و با هنر خود کاری کنید که هر کسی از صحبت با شما لذت ببرد و اهداف خود را به گونه‌ای پیش ببرید آن‌طور که می‌خواهید. این مهارت شما را در سخنرانی و صحبت در جمع، مشاوره، عملکرد بهتر در جلسات و مصاحبه ها، هنگام انجام کارهای روزمره و صحبت کردن با دوستان، استفاده از آن برای گرفتن حق خود و بیان احساسات خود به طور صحیح در زندگی مشترک یاری خواهد نمود و در سطح پیشرفته شما را برای گویندگی و مجری‌گری اماده خواهد ساخت.
سرفصل های این دوره شامل : نحوه خوانش اشعار و دكلمه خواني، حافظ خواني و گلستان خواني، خوانش متون مختلف به صورت كاربردی، آموزش اجرا و گویندگی، اصول و تکنیک های خوانش صحیح، آواشناسی، نمایشنامه خوانی و آشنایی با انواح لحن و حس ها و آکسان گذاری صحیح می باشد.
این دوره در دو سطح مقدماتی و تکمیلی می باشد که هر دوره شامل هفت جلسه بوده و بصورت یک روز در هفته برگزار میگردد. طول مدت هر دوره حدود یک ماه و نیم می باشد.


نگارگری

مینیاتور یا نگارگری شامل رشته های تذهیب، تشعیر و نقوش هندسی و طراحی فرش و نقاشی قهوت خانه ای می باشد. که بارنگهای گواش ‌و آبرنگ و روی کاغذ کار میگردد. ابزار مورد نیاز نگارگری شامل رنگ گواش، اکرولیک، پالت نقاشی، قلمو و کاغذ نفاشی می باشد.

این دوره در دو سطح مقدماتی و پیشرفته می باشد که هر دوره شامل دوازده جلسه بوده و بصورت دو روز در هفته برگزار میگردد. طول مدت هر دوره حدود یک ماه و نیم می باشد.هنرهای کودکان
دوره هنرهای کودکان مختص رده سنی 5 تا 13 سال می باشد. اکثر فعالیت های این دوره همراه با رنگ و در قالب بازی و نقاشی و خلاقیت در نقاشی و تکنیکهای رنگ برگزار میگردد. در کنار نقاشی، کاردستی و درک مفاهیم با کارهای هنری نیز جزء برنامه های این دوره می باشد. فعالیت های تعریف شده در این دوره علاوه بر آموزشهای مستقیم نقاشی و کاردستی و سایرهنرهای مرتبط با کودکان، در ارتقای صبر و حوصله و تمرکز هنرجویان نقش موثری داشته و موجب ارتقای دقت آنها به مفاهیم اطراف زندگی و گسترش دید هنری در تمامی عرصه ها خواهد شد.
این دوره در دو سطح مقدماتی و پیشرفته می باشد که هر دوره شامل دوازده جلسه بوده و بصورت دو روز در هفته برگزار میگردد. طول مدت هر دوره حدود یک ماه و نیم می باشد.


خوشنویسی
آموزش خوشنویسی در دو دوره مجزای خوشنویسی با خودکار ، خوشنویسی با قلم نی با آموزش برترین و مجری ترین اساتید برگزار میگردد. هر دوره شامل بیست جلسه بوده و بصورت دو روز در هفته برگزار میگردد.


کامپیوتر (مهارتهای ICDL شامل کلیات کامپیوتر و آفیس)
دوره ICDL در واقع دانش عمومی و پایه ای کاربران  جهت کار با کامپیوتر است و همچنین سبب آماده سازی افراد برای شرکت در دوره های تخصصی کامپیوتر میشود و از سویی نشان دهنده مهارت استاندارد فرد جهت کار با کامپیوتر در ادارت ، مدارس و ... می باشد. سرفصل های این دوره شامل ویندوز، مبانی، اینترنت، ورد، اکسل، پاورپوینت و اکسس  می باشد.
این دوره در بیست و پنج جلسه و بصورت دو روز در هفته برگزار میگردد. طول مدت کل دوره حدود سه ماه می باشد.دوره های خصوصی:
کلاسهای خصوصی شامل رشته های زیر می باشد:
هنرهای کودکان, عکاسی, مجسمه‌سازی, طراحی گرافیک, طراحی لباس, نقاشی, تصویرسازی, تکه‌چسبانی, کمیک, طراحی, دیوارنگاری, مبانی هنرهای تجسمی, ترکیب‌بندی, چیدمان, نقاشی دکوراتیو, هندسه کاربردی در هنر, نقاشی (انواع تکنیک ها), چیدمان, خوشنویسی, خوشنویسی با خودکار, خوشنویسی با قلم نی, خط شکسته انگلیسی, خوشنویسی نسخ, فن بیان, گویندگی, گویندگی حرفه ای, صنایع دستی , مکروفه بافی, تریکوبافی, سفالگری, چاپ فلز, معرق, منبت, معرق تفکیک رنگ, چاپ دستی, طراحی شال و روسری, طراحی و چاپ پارچه, طراحی لباس, رزین و چوب, بازیگری, کارگردانی, نمایشنامه نویسی, فیلمنامه نویسی, فیلمسازی, سینما و تئاتر, چهره سازی (گریم), بازیگری در تبلیغات , پشتیبانی رسانه ای , تبلیغات, فیلمبرداری, تدوین ویدیوئی, فیلمسازی , تدوین، گرافیک رایانه ( شامل فوتوشاپ ، کورل، موشن گرافی، پرمیر، افترافکت ), کامپیوتر (مهارتهای ICDL شامل کلیات کامپیوتر و آفیس), تند تایپ, اسکيس و راندو معماري, برنامه نویسی پایتون, برنامه نویسی سی پلاس پلاس, برنامه نویسی هوش مصنوعی, نرم افزار راینو دوبعدی و سه بعدی, مدلسازی دوبعدی و سه بعدی, طراحی خودرو, سخت افزار, شبکه فیبرنوری , طراحی رابط کاربری

کلاسهای خصوصی هر جلسه یک ساعت و نیم (90 دقیقه) می باشد. این کلاسها بنا به انتخاب هنرآموز هم بصورت حضوری و هم به صورت آنلاین قابل برگزاری می باشد. در کلیه کلاسهای خصوصی از اساتید مجرب و حرفه ای برای تدریس استفاده شده و سرعت پیشرفت بسیار بالا می باشد.

 جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم و راهنمای شما باشیم.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScx5Knp0XVi4y6jhBcGzsO1faI87-52JaATbx3BtKdgSuszhQ/viewform 

همچنین میتوانید با شماره تلفن مستقیم 02632565447 و یا شماره سراسری 02636177 داخلی 2  و یا شماره واتس اپ یا تلگرام 09106433341 در ارتباط باشید.

© 2024 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.8.2.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012