کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد
کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد

مرکز سنجش زبان کشور

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

موسسات زبان نصیر به عنوان قطب آموزش زبان کشور و با در اختیار داشتن مجوزهای لازم و فعالیت اختصاصی در حوزه سنجش و ارزیابی آموزشی بصورت ثبت شده و با داشتن شناسه ملی در این حوزه ، این ظرفیت فنی و قانونی را دارد که دانش زبانی متقاضیان حقیقی و حقوقی را ارزیابی کرده و گواهی و مدرک معتبر صادر نماید.

  • اشخاص حقیقی بصورت مستقل و سازمانها ، شرکتها و ادارات برای سنجش و ارزیابی دانش زبانی پرسنل خود می توانند از طریق این سامانه اقدام نمایند.
  • گواهی های صادر شده رسمی ، معتبر ، قابل ترجمه رسمی و قابل استعلام (از طریق QR CODE) بوده و امکان ارسال به هر شرکت ، سازمان ،اداره یا دانشگاهی در داخل یا خارج از کشور وجود دارد.
  • گواهی ها قابل ارائه به دو زبان فارسی و انگلیسی می باشند.

جهت دریافت مدرک "مرکز سنجش دانش زبان کشور"، علاوه بر آزمون کتبی آنلاین، بایستی مصاحبه علمی حضوری یا آنلاین نیز انجام پذیرد.

برای بهره مندی از مصاحبه مکالمه ای حضوری یا آنلاین با شماره 02632565447 یا شماره تلفن تلگرامی یا واتساپی 09106433341 تماس حاصل فرمایید.

برای شرکت در این آزمون و سنجش دانش زبانی باید عضویت در وبسایت نصیر و کد دانشجویی داشته باشید.

جهت ورود به مرکز سنجش دانش زبانی و درخواست صدور مدرک، روی دکمه ذیل کلیک کنید.

مرکز سنجش زبان


مرکز سنجش دانش و صدور مدرک زبان کشور
هلدینگ آموزشی نصیر با بیست و پنج سال سابقه درخشان آموزشی، به عنوان اولین و تنها دارنده مجوز رسمی ارزیابی آموزشی در کشور خدمتی نوین در زمینه سنجش دانش و صدور مدرک زبان را ارائه می نماید.
اگر شما مدیر شرکت، کارخانه و کسب و کاری هستید و میخواهید از طریق یک مرکز استاندارد، سطح زبان کارکنان خود بسنجید.
اگر شما مسئول استخدام یک سازمان هستید و نیاز دارید قبل از استخدام میزان تسلط متقاضیان استخدامی خود در زمینه زبان را بدانید.
یا اگر شخصا میخواهید سطح زبان خود را در یک پروسه استاندارد سنجیده و یک مدرک معتبر برای خود داشته باشید.
خدمات ISOی نصیر راهگشای شماست.
سنجش دانش و ارزیابی سطح زبان متقاضیان با دقت بسیار بالا و طبق استانداردهای جهانی  و در دو مرحله سوالات کتبی و مصاحبه شفاهی انجام شده و کلیه پاسخ های کتبی و شفاهی ضبط گردیده و در صورت نیاز قابل ارسال برای مرجع استعلام کننده می باشد.
این سنجش بدون محدودیت سنی و برای تمامی زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ترکی استانبولی، عربی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی ، چینی ، ژاپنی و کره ای طراحی گردیده و تمامی سطوح استاندارد CEFR از A1 تا C2 را پوشش میدهد.
این خدمات به انتخاب شما هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین قابل انجام بوده و به راحتی از هر نقطه از کشور میتوانید از این خدمات استفاده فرمایید.
مدارک صادره به انتخاب شما قابل صدور به زبانهای فارسی، انگلیسی و تمامی سایر زبانها بوده، با مهر و امضای رسمی و برچسب هالوگرام صادر گردیده و دارای کیوآرکد استاندارد می باشد که در برای هر فرد، سازمان و ارگانی در هر کجای جهان به راحتی قابل اسکن است. با اسکن این کیوآرکد تصویر اصل مدرک شما در صفحه اختصاصی شما در سایت رسمی نصیر نمایش داده میشود و اصالت آن براحتی قابل استعلام و اطمینان می باشد.
کلیه مدارک بلافاصله بعد از انجام مراحل ارزیابی و بدون فوت وقت صادر گردیده و از زمان صدور به مدت دو سال معتبر می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632565447 و یا تلگرام یا واتساپ 09106433341 در تماس باشید.

نمونه مدارک:
مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرمؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیرویدئوی توضیحات:


© 2024 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.8.2.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012