کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد
کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد

دوره های تخصصی نصیر

دوره های ویژه مهارت های تخصصی

  • Meeting course : آماده کردن افراد با کتاب ها و سیستم های آموزشی اختصاصی برای حضور در نشست ها، جلسات به زبان انگلیسی، و با طرفهای خارجی شرکتها و موسسات.
  • Negotiation course: دوره های آموزش و آماده سازی افراد برای انواع مذاکرات خارجی در زمینه های فنی و بازرگانی.
  • Telephoning course: دوره تخصصی مکالمات تلفنی: این دوره 35 ساعته با سیستم آموزشی دانشگاه آکسفورد برای کسانی مناسب می باشد که بطور روزمره بصورت تلفنی با خارج از کشور در تماس بوده و اموری چون 1) اتصال خطوط خارجی به افراد ذینفع درون سازمان 2) گفتمان یا مذاکره تلفنی 3) برقرای قرار ملاقات از طریق تلفن 4) جذب و جلب مشتری بصورت تلفنی 5) جمع بندی مذاکره تلفنی و .... را انجام می دهند.
  • Presentation course : دوره مخصوص سخنرانی: این دوره ویژه کسانی است که باید در میان جمعی انگلیسی زبان، به بیان و ارائه مطلب بپردازند. چگونگی ارائه مطلب، خوش آمدگویی ، مقدمه، بدنه اصلی سخنرانی، نتیجه گیری و چگونگی فهم و درک سوالات آنها و پاسخگویی به زبان انگلیسی در این دوره آموزشی، آموزش داده می شود.
  • Email course: اگر مایل هستید با شرکتها یا افراد خارجی از طریق email مراوده و ارتباط داشته باشید، این دوره دوره برای شما بسیار است.
  • Marketing course : دوره های ویژه بازاریابی: این دوره به بازاریابانی که مایل هستند در حیطه بازاریابی بین المللی فعالیت نموده و یا مایل به ورود به حیطه marketing شرکتهای خارجی هستند، توصیه می گردد.

© 2024 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.8.2.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012