شهریه ها کاهش یافته و تخفیف عیدانه لحاظ میگردد

درباره نصیر

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر


مؤسسه نصیر در سال 1375 در محل دائم و همیشگی خود (گوهردشت ، ابتدای كوی داریوش) با دستان پرتوان استاد منصور میرآقا وآقای دکتر حسام میرآقا افتتاح گردید . مؤسسه نصیر در اولین سال فعالیت خود در یك ساختمان ویلایی 4 كلاسه و با 35 نفر دانشجو آغاز بكار كرد و با گسترش دایره فعالیت خود ، جذب اساتید تراز اول ، استفاده از سیستمهای آموزشی روز دنیا و الحاق چند ساختمان ویلایی دیگر در همسایگی شعبه مركزی و افزایش تعداد فضای فیزیكی كلاسها ، به بزرگترین مؤسسه زبان استان البرز به لحاظ تعداد دانشجو تبدیل گردید .همانند تمامی مؤسسات زبان در سراسر كشور مؤسسه نصیر برای تامین فضای لازم برای تشكیل كلاسها از منازل ویلایی یا آپارتمان استفاده می كرد كه ابدا برای كاربری آموزشی بطور ایده آل مناسب نبودند لذا مبتنی بر دلیل فوق الذكر و افزایش میزان استقبال از نصیر ، مدیریت مؤسسه بر آن شد تا نسبت به ساخت مجتمع های آموزشی بزرگ در سراسر کرج و تهران ، اقدام نماید . هم اکنون موسسات زبان نصیر دارای 7 شعبه دائمی (گوهردشت ، درختی ، عظیمیه ، مهرشهر ، فردیس ، تهران و انوشیروان) می باشد و در حوزه آموزش آنلاین از سراسر دنیا زبان آموز آموزش می دهد .

از جمله امکانات موسسات زبان نصیر می توان به :

1)برخورداری از مرکز IELTS CENTER  اختصاصی و برگزاری آزمونهای IELTS MOCK  بصورت منظم . (معتبرترین در استان البرز)

2)تمامی ساختمانهای نصیر گواهی های ایمنی معماری و ساخت و ساز ایمن را رعایت کرده اند .

3)مجهز بودن به سیستم برق UPS

4)دارای بودن گواهی کیفیت آموزشی ISO

5)مجهز به اینترنت فوق پر سرعت ، سرورهای اختصاصی و آنت و دکل های مخابراتی پیشرفته

6)سالنهای کنفرانس و سمینار مجهر

7)تهویه مطبوع (سرمایش و گرمایش مطلوب)


رمز موفقیت هر سازمانی در 5 اصل ذیل خلاصه می گردد
1)پایداری
2)تخصص
3)تلاش
4)امکانات  و سرمایه مناسب
5)نیروی انسانی کارآمد
موسسات زبان نصیر نیز با سرلوحه قراردادن اصول فوق ، سعی در ایجاد چهارچوبی استوار برای حرکت رو به جلو خود طراحی کرده است .
سیر تحول موسسه نصیر از سال 1375 به خوبی نشان می دهد ، نصیر برای قرارگرفتن در موقعیت کنونی خود یعنی قطب آموزش زبان استان البرز و تهران و قرار گرفتن در لیست 10 آموزشگاه برتر سراسر کشور ، از همین اصول کلیدی ، تبعیت کرده است .
دکتر اسماعیل حاجی میرآقا به عنوان متخصص امر و با پشتوانه همیاری استاد منصور حاجی میرآقا که تجربه 50 ساله ایشان در حوزه آموزش زبان انگلیسی ، هدایتگر راه بسیاری از تلاشگران حوزه تعلیم و تربیت کشور است ، مجموعه ای را گرد هم آورده است که شالوده آن تخصص و نوآوری و سخت گوشی است .
مدیران موسسات زبان نصیر از نخبگان تعلیم و تربیت در حوزه مدیریت و آموزش زبان هستند ، که اعتلای نصیر و قرار گرفتن نام نصیر در بلندای آموزش این کشور را ، محقق کرده اند .
در حال حاضر موسسه نصیر در تهران و کرج اقدام به برگزاری انواع کلاسهای حضوری آموزش زبانهای خارجی می نماید و از سال 1393 یعنی 5 سال قبل همه گیری کرونا ، آموزش آنلاین خود را آغاز کرده بود .
موسسات زبان نصیر با تکیه بر تخصص و امکانات پیشرفته ای که فراهم نموده و با استعانت از ابزار و بستر ها و زیرساخت های قدرتمند نظیر سرورهای داخلی مجهز و قوی ، دکل های مخابراتی و تجهیزات شبکه ای پیشرفته ، برخورداری از اینترنت  فوق پرسرعت (بالای MG 100) ، از برجسته ترین موسسات آموزش آنلاین کشور می باشد که از سراسر ایران عزیزمان ، زبان آموز دارد و قدرتمند و ثابت قدم به پیش می رود.
بازوهای توانمند نصیر که موسسه آموزشی نصیر را به یک هلدینگ اثربخش تبدیل نموده اند ، 1)موسسات فرهنگی هنری نصیر ، 2) موسسه آموزش عالی نصیر ، 3)انتشارات نصیر و 4)موسسه مهاجرتی نصیر 5)آموزشگاه هنری نصیر است که هرکدام با مجوزهای جداگانه ، مجموعه نصیر را یاری می کنند .

کتابهای آموزشی انتشارات نصیر در سراسر ایران توزیع می گردد و تمام آموزشگاه های کشور حداقل از یکی از کتابهای چاپ موسسه نصیر بهره می برند . همچنین نصیر تولید کننده لوازم کمک اموزشی ، وارد کننده لوازم کمک آموزشی و صادر کننده آنها به 5 قاره جهان می باشد.
از بارزترین خصوصیات موسسه آموزشی نصیر ، که با برنامه ریزی دقیق  و دپارتمان بندی مناسب و تصدی دپارتمانهای مختلف توسط افراد متخصص ، محقق و میسر شده ، فعالیت این موسسه آموزشی در تمامی حوزه های آموزش زبان های خارجی است . از کلاسهای آموزش کودکان 3 ساله تا ....ان ، تمامی زبانهای غیر انگلیسی ، کلاسهای مکالمه کودکان ، کلاسهای آمادگی آزمونهای بین المللی و هر آنچه در حوزه آموزش زبان های خارجی معنا پیدا می کند .
حضور سفیران علم و دانش نصیر یعنی فارغ التحصیلان نصیر در اقصی نقاط دنیا و در بهترین دانشگاه ها و مراکز علمی کشورهای مختلف ، افتخار ماندگاری برای مجموعه نصیر است بگونه ای که حتی در خارج از کشور نیز نام نصیر و خدمات ماندگار آن ، طنین انداز است . علاوه بر اینکه تعداد قابل توجهی از شاگردان آنلاین نصیر ، در خارج از کشور اقامت دارند .
امید است به یاری اساتید بی نظیر نصیر که بسیار با دقت انتخاب می گردند و علاوه بر تحصیلات دانشگاهی ، توسط خود نصیر آموزش داده می شوند و برای امر حساس و خطیر تدریس ، آماده و مهیا می گردند ،بتوانیم گام کوچکی در راه اعتلای میهن عزیزمان  ایران برداریم  و در تربیت افراد متخصص و توانمند ، از اقصی نقاط دنیا ، پیشرو باشیم .© 2023 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.8.1.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012