درباره نصیر

مؤسسه نصیر در سال 1375 در محل دائم و همیشگی خود (گوهردشت ، ابتدای كوی داریوش) با دستان پرتوان استاد منصور میرآقا وآقای دکتر حسام میرآقا افتتاح گردید . مؤسسه نصیر در اولین سال فعالیت خود در یك ساختمان ویلایی 4 كلاسه و با 35 نفر دانشجو آغاز بكار كرد و با گسترش دایره فعالیت خود ، جذب اساتید تراز اول ، استفاده از سیستمهای آموزشی روز دنیا و الحاق چند ساختمان ویلایی دیگر در همسایگی شعبه مركزی و افزایش تعداد فضای فیزیكی كلاسها ، به بزرگترین مؤسسه زبان استان البرز به لحاظ تعداد دانشجو تبدیل گردید .همانند تمامی مؤسسات زبان در سراسر كشور مؤسسه نصیر برای تامین فضای لازم برای تشكیل كلاسها از منازل ویلایی یا آپارتمان استفاده می كرد كه ابدا برای كاربری آموزشی بطور ایده آل مناسب نبودند لذا مبتنی بر دلیل فوق الذكر و افزایش میزان استقبال از نصیر ، مدیریت مؤسسه بر آن شد تا نسبت به ساخت یك مجتمع آموزشی بزرگ كه كاربری آموزشی داشته و برای همین امر طراحی و اجرا شده باشد ، اقدام نماید . با استعانت از الطاف خداوند باری تعالی اقدامات اولیه ساخت این مجتمع آموزشی در بهمن سال 1387 انجام شد و در شهریور سال 1389 این مجتمع آموزشی در 5 طبقه و 8 واحد در محل دائمی مؤسسه نصیر و با امكانات ذیل افتتاح گردید . 

 1. 1400 متر فضای آموزشی
 2. دارای دپارتمان های مختلف
  1. دپارتمان بزرگسالان
  2. دپارتمان كودكان و نوجوانان
  3. دپارتمان IELTS ‌ و تافل
  4. دپارتمان زبانهای غیر انگلیسی
 3. دوربین های مدار بسته
 4. محل انتظار اولیاء
 5. تهویه مطبوع
 6. كافی شاپ
 7. قسمت فروش كتاب و سیستمهای آموزشی
 8. آسانسور
 9. اتاق مبله دیپلمات
 10. اتاق كنفرانس
 11. سینمای آموزشی
 12. لابراتوار زبان
 13. اتاق كامپیوتر
 14. ورود و خروج با كارت های هوشمند
 15. سیستم شبكه مركزی
 16. سیستم صوتی مركزی
 17. سالنهای پذیرش و ثبت نام مجهز و شیك
 18. سیستم UPS
ساختمان آموزشگاه زبان نصیر کوی داریوش
ساختمان آموزشگاه زبان نصیر عظیمیه
در تمامی كلاسها این مجتمع آموزشی ضد زلزله با بهترین مصالح ممكن و بهترین نوع تزئینات صرفا برای كاربری آموزشی ساخته شده و امنیت خاطر را به كسانی كه ساعاتی از روز خود را به آموزش در موسسه نصیر اختصاص می دهند ، هدیه می كند . 

توضیحاتی در مورد فعالیت دپارتمان های مختلف مؤسسه نصیر
 1. دپارتمان بزرگسالان
 2. مدیریت مؤسسه سعی برآن دارد در این دپارتمان از افراد بالای 18 سال (یا حداقل سالهای آخر دبیرستان) كه با اهداف ذیل مایل به شركت در كلاسهای زبان هستند ، ثبت نام بعمل آورند : در مورد گروه بزرگسالان مهمترین انگیزه حضور ایشان در كلاسهای زبان به ترتیب
  1. احساس نیاز در محیط كار
  2. احساس نیاز در محیط آكادمیك دانشگاهی
  3. احساس نیاز برای حضوری مؤثر تر و شاخص تر در جامعه
  4. امكان حضور در كشور های خارجی
  می باشد . بنابرین مؤسسه نصیر از كتب و سیستمهای آموزشی برای این دپارتمان استفاده می نماید كه تا حد امكان تمامی نیازهای این گروه سنی را بر آورده سازد . به جرات می توان گفت كتابها و سیستمهای آموزشی كه مؤسسه نصیر استفاده می كند در حال حاضر در سراسر دنیا تدریس می شود یعنی كاملا به روز و جدید است.
 3. دپارتمان كودكان و نوجوانان
 4. این دپارتمان با همكاری قوی ترین اساتید زبان انگلیسی در حیطه كودكان یعنی اساتیدی كه بصورت حرفه ای سالها نحوه ارتباط و آموزش با كودكان را تجربه كردند ، هدایت می گردد.در این دپارتمان 2 دیپلم رسمی به زبان آموزان ارائه می گردد . یكی پس از 6 ترم تحت عنوان دیپلم كودكان و دیگری نیز پس از اخذ این مدرك و با سپری كردن 6 ترم دیگر تحت عنوان دیپلم نوجوانان . استفاده از كتابهای جذاب و جدید دنیا ، استفاده از وسایل كمك آموزشی ، هدایت و تدریس كلاس بصورت موزیكال ، تفكیك زبان آموزان به لحاظ سنی برای حصول نتیجه بهتر ، برگزاری كلاسهای پیش از دبستان ( 4 تا 6 سال) ، آشنا كردن نوجوانان و پایه سازی ایشان برای 6 مهارت اساسی زبان (مهارتهای صحبتی ، شنیداری ، خواندن ، نوشتن ، گرامر و لغت) و زمینه سازیهای لازم در نوجوانان برای آمادگی دروس زبان مدرسه از دیگر خصوصیات این دپارتمان است.
 5. دپارتمان IELTS و تافل
 6. بیشترین تعداد زبان آموزان IELTS و تافل استان البرز در این دپارتمان مشغول به تحصیل هستند . بطور كلی هر كس در استان البرز مایل به اخذ نتیجه مطلوبی در آزمونهای بین المللی چون IELTS و تافل است ، در مؤسسه نصیر ثبت نام می كند . سرمایه اساسی این دپارتمان برای جذب این تعداد دانشجو كه در استان البرز بی سابقه است ، استفاده از مدیریت و اساتید حرفه ای و منحصر بفردی است كه در طی این سالها چندین نفر را به نتیجه رسانده و تمامی مستندات و كارنامه های ایشان نزد مؤسسه قابل ارائه می باشد . به ندرت در طی این سالها پیش آمده كه دانشجویی در زمینه این 2 آزمون در نصیر ثبت نام كرده باشد و به نتیجه مطلوب نرسیده باشد. این دپارتمان توسط 2 استاد دانشگاه به تفكیك مدیریت و راهبری می شود و اغلب اساتید زیر مجموعه ایشان نیز استاد دانشگاه می باشند . استفاده از كتابهای روز دنیا و آزمونهای جامع و شبیه نمونه از دیگر خصوصیات دیگر این دپارتمان است.هر كدام از همكاران این بخش تعداد بخصوصی از دانشجویان را از سطح بسیار پایین تا خود آزمون IELTS یا تافل هدایت و تدریس و راهبری نموده اند. هر كدام از مهارتهای مختلف این آزمونها در كارگاه های مجزایی تدریس می گردد. (هر دوره و آزمون 4 مهارت جداگانه دارد). از دیگر سرویسهایی كه این دپارتمان ارائه می دهد دورهای پكیچ خصوصی تافل یا IELTS است كه طی آن یكی از استاد حرفه ای نصیر ، مسئولیت زبان آموزی را كه می خواهد طی مدت زبان كوتاه (5 تا 8 ماهه) به نمره مورد نظر خود دست یابد را بر عهده گرفته و طی این مدت 1)تدریس 2)برنامه ریزی 3)كنترل 4)هدایت 5)راهبری 6)اخذ آزمون این دانشجو را بصورت خصوصی انجام داده و نامبرده را به نمره دلخواه خواهد رساند . این سرویس بصورت تك نفره خصوصی یا در گروه های 2 یا 3 نفره صورت می پذیرد و مؤسسه نصیر در انجام و به ثمر رساندن آن بسیار خوش درخشیده و متقاضیان بسیاری دارد كه حتی تا 5 ماه برای ثبت نام آن انتظار می كشند .
 7. دپارتمان زبانهای غیر انگلیسی
 8. یكی از شلوغ ترین كلاسهای مؤسسه كلاسهای فرانسه ، آلمانی و اسپانیایی است . تمامی این دوره ها هر ترم در مؤسسه بدون وقفه تشكیل می گردد . این دپارتمان توسط مسئولین فوق لیسانس و با همكاری اساتید كارشناس ارشد تدریس می گردد . میزان استقبال از این كلاسها به حدی است كه این كلاسها تا دیپلم بدون وقفه هر ترم تشكیل می گردد . فارغ التحصیلان عزیز در این 3 دوره (فرانسه ، آلمانی و اسپانیولی) بعد از اتمام تحصیلاتشان ضمن اخذ مدرك رسمی با مهر وزارت آموزش و پرورش ، جهت اخذ مدرك اصلی با نامه ای مخصوص از سوی مؤسسه به سفارت معرفی می گردند . كتب و سیستمهای آموزشی كه برای تدریس این سه زبان در مؤسسه استفاده می شود همان كتابهایی است كه مورد تایید سفارت بوده و در سایر نقاط دنیا تدریس می گردد . تعداد دانشجویان هر كلاس در این دپارتمان كمتر از 10 نفر می باشد .
مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج


🏢 شعبه بزرگ عظیمیه 🥇

  شعبه عظیمیه در سال 1394 با دستان پربرکت موسس مجموعه زبانهای نصیر جناب آقای منصور حاجی میرآقا و با حمایت ها و پشتیبانی های بی بدیل و همیشگی جناب آقای دکتر اسماعیل میرآقا و با مدیریت مهندس یاسر کمالی نژاد آغاز بکار نمود.
  این شعبه بزرگترین شعبه نصیر بوده و کل ساختمان در 6 طبقه و 9 واحد مجزا به همراه زیرزمین و سایر مشاعات خریداری گردیده است و در مالکیت موسسه زبان نصیر بوده و کل مجموعه اختصاصا به کلاسهای زبان اختصاص داشته و انشالله بصورت دائم و ثابت در همین مکان در خدمت زبان آموزان عزیز خواهد بود.
  دو طرح موفق مدرسه زبان مدرسه کودک و همچنین مدرسه مکالمه کودک برای اولین بار در شعبه عظیمیه آغاز گردید و پس از موفقیت طرح در سایر شعب نیز انجام پذیرفت. به همین دلیل در حال حاضر بیشترین میزان فضا و امکانات و همچنین بیشترین تعداد زبان آموز در دو حوزه مدرسه زبان کودک و مدرسه مکالمه کودک را به خود اختصاص داده است.
  همچنین با توجه به سیاست های کاری پیش گرفته در راستای افزایش کیفیت خدمت رسانی این شعبه در فصول متعددی موفق گردیده است که درخصوص آمار کلاسهای پکیج، تی ام و خصوصی نیز از سایر شعب پیشتاز باشد.
  شعبه عظیمیه به عنوان آیلتس سنتر  شعبه انحصاری در بین کلیه شعب درخصوص برگزاری آزمونهای آیلتس ماک  IELTS Mock می باشد. این آزمون بصورت منظم و ماهانه برگزار میگردد.
  از سال 1396 برای اولین بار کلاسهای مجازی در دو حالت ترمیک و خصوصی در این شعبه آغاز بکار نمود و هم اکنون نیز بصورت انحصاری در این شعبه خدمات کلاس آنلاین به دانشجویان ارائه میشود. این کلاسها بصورت کاملا تعاملی و دوطرفه برگزار میگردد و حتی دانشجویانی از خارج از ایران نیز در این کلاسها حضور دارند.

  در ادامه برخی ویژگی های شعبه بزرگ عظیمیه بشرح خلاصه زیر آمده است:
  1- بزرگترین شعبه مجموعه موسسات زبان نصیر
  2- دارای سالن همایش اختصاصی 300 نفری جهت برگزاری همایش ها و گردهمایی ها و پخش فیلم
  3- تنها شعبه برگزار کننده آزمونهای منظم و ادواری آیلتس ماک  IELTS Mock
  4- تنها برگزارکننده کلاسهای آنلاین ترمیک و خصوصی (بصورت کاملا تعاملی)
  5- اولین شعبه در برگزاری دوره های مدرسه زبان کودک
  6- اولین شعبه در برگزاری دوره های مدرسه مکالمه کودک
  7- بیشترین میزان فضا و امکانات در مدارس زبان کودک (3 واحد مجزا مجموعا 750 متر مربع با امکانات کامل)
  8- دارای تراس فضای باز اختصاصی با چشم انداز بسیار زیبا جهت استراحت و انتظار اولیای عزیز
  9- دارای نمازخانه مجزا
  10-دستگاه فروش خودکار تنقلات و نوشیدنی سرد و گرم و بوفه اختصاصی با انواع غذاهای گرم و سرد (بیش از 80 نوع تنوع محصول)
  11- کسب عنوان مدیریت برتر شعب در سال 1397
  12- عقد قرارداد با ارگانها و سازمان و برگزاری کلاسهای برون سازمانی خاص

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

   1. شعبه مهرشهر 🏛

    بعد از گذشت سال‌ها تجربه‌اندوزی و نیاز‌سنجی به این نتیجه رسیدیم که مشتریان خاص خدمات خاص می‌طلبند.

    از این رو، سلیقه متفاوت، ما را بر آن داشت تا شعبۀ مهرشهر را در سال 96 با فضا و رویکردی متفاوت راه‌اندازی کنیم.

    شعبه‌ای زیبا و عمارت‌گونه برای احترام بیش از پیش به زبان آموزان و با هدف مدیریت مدرن و کاربردی

    ساختمان نصیر مهرشهر در چهار طبقه با فضایی زیبا به فعالیت‌های اختصاصی زبان، جهانگردی و فعالیت‌های جانبی زبان آموزی می‌پردازد که در زیر به مواردی از آن اشاره می‌کنیم :

    1.      نصیر مهرشهر تنها شعبه نصیر با فضای سبز!

    2.      اولین و تنها مرکز نصیر با آموزش الکترونیک ( هر روز بر آن هستیم تا به سمت هوشمند و الکترونیک شدن آموزش‌ها و خدمات پیش برویم)

    3.      وجود دپارتمان کودک بطور مجزا با امکانات بسیار ویژه

    4.      برگزار کننده همایش‌های مرتبط با زبان با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  (همایش‌های شغل‌یابی مربوط به زبان، کارگاه‌های تربیت استاد و مشاوره‌های تحصیلی دانشجویان عازم به خارج)

    5.      اولین و تنها شعبه نصیر با برگزاری کلاس‌های مکالمه در کار گروه‌های عملی خارج از مؤسسه در قالب تورهای عملی در مکان‌های شهری

    6.      برگزاری تورهای آموزشی و تفریحی خارج از شهر و امکان مکالمات واقعی با توریست‌ها و تور‌لیدرها

    7.      نظارت و ارزیابی منظم روند آموزش با ابزار الکترونیکی و تحت وب

    8.      برگزاری همایش‌های مربوط به شیوه‌های تدریس  برای ارتقا سطح کیفی استادان

    10. برگزاری مسابقات متنوع بین زبان‌آموزان ( عکاسی، writing و ...)

    11. برقراری کلاس‌های جانبی مثل کلاس‌های خوش‌نویسی، لاتین و غیره، به طور اختصاصی در این شعبه

    12. برگزاری سمینارهای روانشناسی برای کمک بیشتر به خانواده‌ها، مربیان و استادان گرامی جهت تعامل بهتر و بیشتر با زبان‌آموزان

    13. ارائه کلاس‌های برون سازمانی با شیوه‌نامه‌های از پیش برنامه‌ریزی شده یا خاص، طبق نیاز سازمان متبوع

    اقداماتی که در بالا اشاره شد و برنامه‌های آینده ما از جمله راه‌اندازی اولین بوفه زبان انگلیسی در استان، ایجاد مرکز فوق تخصصی آیلتس و تافل با کلاس کاری متفاوت، برگزاری دوره های ICDL، گرافیک، تربیت نیروی کار متخصص و نسل پویا، همه و همه گواه آنند که مجموعه مدیریتی این شعبه با نگاه به آینده و استفاده از ایده‌های نو در برآورد خدمات خاص پیشروی می‌کند  و در این راه با طلب یاری از نقطه نظرات دوستان و مدیران خوش‌فکر از هیچ تلاشی فرو‌گذار نخواهد کرد.

   📞 02633421094_02633421733                  مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرجnassirmehrshahr@  

   مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

       

    شعبه بزرگ فردیس

    شعبه بزرگ فردیس در فروردین ماه سال 1397 به دستان پرتوان موسس موسسات زبان نصیر جناب آقای منصورحاجی میرآقا و مدیر کل موسسات نصیر جناب دکترمیرآقا با هدف ارتقا سطح کیفی آموزش و نمو هرچه بیشترمغوله زبان آموزی در منطقه افتتاح گردید.

    این مجموعه شامل یک ساختمان مجزا در 5 طبقه آموزشی می باشد که بزرگترین مجموعه آموزشی مترمرکز در منطقه و حومه می باشد.

    مجتمع بزرگ فردیس دارای فضای اختصاصی برای مدرسه زبان کودک در یک طبقه می باشد،این فضا با توجه به اِلمان های طراحی مختص فضای کودک،تجهیز شده است.این فضا دارای شهر بازی جداگانه و 3 کلاس مجزا می باشد.

    شایان ذکر است که ساختمان نصیرفردیس تنها شعبه ای است که در راستای تعهد و ایجاد امنیت مجهز به سیستم ورود و خروج با اثر انگشت از درب ورودی ساختمان می باشد.

    این مجموعه دارای 22 کلاس  آموزشی است،تمامی فضاهای آموزشی این مجتمع بزرگ،از سیستم هوشمند سمعی و بصری با استفاده از

       بهره می برد.هر کلاس دارای تلویزیون هوشمند و تبلت جداگانه است که نسبت به احتیاجات  Screen Mirroringتکنولوژی 

    هر سطح طبقه بندی شده است.

    کادر اداری شعبه نصیر فردیس فارغ التحصیل کلاس های مشاوره،مدیریت فضای اداری و مسلط به روانشناسی کودک هستند

    که در فواصل مختلف با کلاس های آموزشی تحت نظر مدیریت شعبه،دانش و مهارت خود راهمچنان ارتقاع می بخشند.

     

    مختصری از امکانات شعبه بزرگ فردیس:

    -22  کلاس آموزشی

    - 5 طبقه مجزا

    - طبقه مجهز برای سنین کودک با دکوراسیون کودک

    - سیستم ورود و خروج با اثر انگشت

    - کلاس های مجهز به سیستم هوشمند

    - تبلت جداگانه برای هر کلاس

    - سالن پانوراما

    - کافی شاپ مجزا

    - سیستم اعلام حریق

    مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج


     

   شعبه تهران


   با رشد چشمگیر تعداد زبان آموزان آموزشگاه نصیر و گسترش شعب نصیر در سراسر کرج، موسسه نصیر این بار افتخار داشت که با بیست و سه سال سابقه درخشان موفقیت های بزرگ گذشته را در پایتخت ایران،تهران رقم بزند.

   شعبه ی تهران زبان نصیر

    -شعبه تهران که در اتوبان همت واقع شده دارای بهترین دسترسی از همه نقاط تهران و حتی شهر کرج می باشد، لازم به ذکر است علاوه بر بزرگراه همت دسترسی سریع و چند دقیقه ای از ایستگاه مترو چیتگر نیز میسر می باشد.

   تاسیس

   -سال 1397 همزمان با آغاز سال تحصیلی مفتخر شدیم همراه با زبان آموزان تهرانی صفحه جدیدی از افتخارات نصیر را آغاز نماییم.

   ساختمان نصیر

   -ساختمان نصیر خریداری شده و محل دائمی و ابدی موسسه نصیر در تهران می باشد. ساخت بنا با محوریت آموزشی صورت گرفته و با 40 کلاس آموزشی یکی از بزرگترین مجتمع های آموزش زبان در تهران می باشد.

   از جمله فضاهای ساختمان می توان به:مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

   -لابی بسیار بزرگ

   -آفیس امور اداری

   -اتاق اساتید

   -کافی شاپ

   -واحد مجزی و مختص کودکان با نور مناسب(شامل فضای بازی بزرگ و کلاس کودک)

   -سایت کامپیوتر مجهز به شبکه و اینترنت

   -کلاس های بزرگ سالان

   اشاره کرد.

   اهداف این شعبه

   موسسه فرهنگی هنری ربان نصیر تهران با بهره گیری از مجوز چند منظوره علاوه بر آموزش زبان(همه سنین،همه زبان ها) مطابق مرسوم، شروع به ثبت نام و تشکیل دوره های کامپیوتر نیز نموده. نظر به اینکه منطقه 22 تهران در فقر مطلق آموزش مهارت های رایانه به سر می برد همواره در تلاشیم که در این زمینه نیز کمک رسان تهرانی ها باشیم.

   یادآور می شویم راه اندازی دوره های هنر در آینده ای نزدیک جزو الویت های شعبه تهران می باشد

   اساتید شعبه تهران

   -با همکاری و بکارگیری اساتید تراز اول تهران همواره در جهت جلب رضایت متقاضیان و ارزش افزایی نام و آوازه ی نصیر تلاش می کنیم، سیاست جذب استاد در شعبه تهران در این مقطع استخدام اساتید با تجربه ای است که طی سالیان متمادی توانسته اند زبان آموزان بسیاری را تعلیم و تربیت کنند.

   📞23 23 71 44   021


    شعبه درختی
    شعبه درختی اولین و با سابقه ترین شعبه نصیر بوده که اساتید با سابقه نصیر در این شعبه مشغول به کار هستند و کیفیت خوب آن شهره عام و خاص میباشد. کادر اداری کارآزموده و با حوصله شعبه درختی هر گونه اطلاعات جامع و کاملی را در مورد کلاسها به شما میدهند. لذت آموزش را با ما تجربه کنید.

© 2020 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسه آموزشی زبان نصیر میباشد. نسخه 2.5.4.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012