کلاسهای غیر انگلیسی با شهریه دولتی

کلاسهای ترمیک آلمانی با شهریه دولتی

دوره  MENSCHEN A1

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

مجموعه کتابهای MENSCHEN امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. این سیستم آموزشی به دلیل کیفیت و محتوای بی نظیرش خیلی زود جای مجموعه سایر کتابهای  آموزش آلمانی را گرفت. مجموعه کتابهای MENSCHEN برای سنین بزرگسال و بصورت ویژه ای برای کسانی طراحی شده که مایل هستند در آزمونهای رسمی مورد تایید سفارت آلمان شرکت کنند ، طراحی گردیده است .  در کنار کتاب درسی، کتاب کار به زبان آموزان این امکان را می دهد تا با حل تمرین هایی متفاوت، آموزه های خود را در 4 مهارت زبانی بسنجند. متدی که مجموعه کتابهای MENSCHEN دنبال می کند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد.

طی این دوره حدودا 3 ماهه ،  دوره مقدماتی زبان آلمانی (A1-1  & A1-2) را به پایان خواهید برد و می توانید مدرک A1 را دریافت دارید.

مشخصات این کلاس:

 1. این دوره حدود 30 الی 40 جلسه  جلسه بطول می انجامد . هر جلسه حدود 2 ساعت است . این کلاس 3 روز در هفته  برگزار می گردد . کلاسهای فقط جمعه نیز برقرار است .
 2. در طی این دوره کلیه دروس کتاب MENSCHEN A1 را به پایان خواهید برد.
 3. شهریه این دوره با نرخ دولتی می باشد . که می توانید بصورت نقد و چک پرداخت کنید . در صورتیکه شهریه دوره را بصورت نقدی پرداخت کنید ، یازده درصد از شهریه شما کسر می گردد . میزان شهریه را از کادر اداری جویا شوید . 

اطلاعات آن را از کادر اداری جویا شوید . (تلفن 34407829 داخلی 16)

کلاسهای ترمیک فرانسه با شهریه دولتی

دوره Alter Ego

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

طی این دوره 4 ماهه دوره مقدماتی زبان فرانسه را به پایان خواهید برد و می توانید از سفارت مدرک A2 را دریافت دارید. مشخصات این کلاس : 

 1. این دوره حدود 50 جلسه بطول می انجامد. 3 جلسه در هفته . هر جلسه حدود 2 ساعت . کلاس فقط جمعه هم وجود دارد
 2. در طی این دوره کلیه دروس کتاب اول  Alter Ego  را به پایان خواهید برد و به سطح A2  می رسید
 3. شهریه این دوره با نرخ دولتی می باشد . که می توانید بصورت نقد و چک پرداخت کنید . بخش مختصری را می توانید بصورت نقدی و الباقی را طی یک یا 2 فقره چک 1 ماهه یا 2 ماهه پرداخت کنید . در صورتیکه شهریه دوره را بصورت نقدی پرداخت کنید ، یازده درصد از شهریه شما کسر می گردد . میزان شهریه را از کادر اداری جویا شوید .

کلاسهای ترمیک ترکی استانبولی با شهریه دولتی

دوره istanbul

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج


کتاب istanbul یکی از  معتبرترین کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی است. این کتاب در چند جلد طراحی و تنظيم شده است، به طوری که جلد اول و دوم آن یعنی سطح‌های A1-A2، را پوشش مي‌دهد.و عزیزانی که این دو کتاب اول را بخوانند ، می توانند بسیاری از نیازهای خود را مرتفع کرده و حتی اگر نیاز به تکمیل معلومات خود دارند ، می توانند در دوره کتاب istanbul B1  نیز ثبت نام کنند . این دوره آموزشی متقاضیانی را که قصد شرکت در آزمون TOMER&TYSرا دارند و عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاههای ترکیه را دارند آماده می سازد .

طی این دوره 3/5 تا 4  ماهه دوره مقدماتی ترکی استانبولی را به پایان خواهید برد و می توانید از مراکز مورد تایید مدرک A2 را دریافت دارید . 

مشخصات این کلاس:

 1. این دوره حدود 40 ال 50 جلسه بطول می انجامد.(تعداد جلسه فقط در تشخیص مدیر موسسه است)
 2. در پایان هر کتاب  یک امتحان گرفته می شود و می تواند چند روز تعطیلی برای استراحت وجود داشته باشد.
 3. در طی این دوره دو کتاب  istanbul A1  و istanbul A2 را به پایان خواهید برد.
 4. میانگین نمره امتحان کتاب اول و نمره کتاب دوم و فعالیتهای کلاسی شما در طول این دو کتاب ،  نمره مدرک شما را تشکیل می دهند.
 5. شهریه این دوره با نرخ دولتی می باشد . که می توانید بصورت نقد و چک پرداخت کنید . بخش مختصری را می توانید بصورت نقدی و الباقی را طی یک یا 2 فقره چک 1 ماهه یا 2 ماهه پرداخت کنید . در صورتیکه شهریه دوره را بصورت نقدی پرداخت کنید ، یازده درصد از شهریه شما کسر می گردد . میزان شهریه را از کادر اداری جویا شوید .

کلاسهای ترمیک اسپانیولی با شهریه دولتی

دوره PRISMA A1

طی این دوره 4 ماهه دوره مقدماتی زبان اسپانیولی را به پایان خواهید برد و می توانید از سفارت مدرک A1 را دریافت دارید. مشخصات این کلاس : 

 1. این دوره حدود 50 جلسه بطول می انجامد.
 2. در پایان هر چند درس یک امتحان گرفته می شود و چند روز تعطیلی برای استراحت وجود دارد.
 3. در طی این دوره کتاب PRISMA A1 را به پایان خواهید برد. به تشخیص استاد شاید کتابهایی چون suena و easy Spanish reader و SPANOL 2000 نیز طی این دوره 4 ماهه کار شود.
 4. سه دوره امتحان میان ترم و یک امتحان کلی از کل کتاب خواهی داشت که نمره مدرک شما را تشکیل می دهند.
 5. شهریه این دوره با نرخ دولتی می باشد . که می توانید بصورت نقد و چک پرداخت کنید . بخش مختصری را می توانید بصورت نقدی و الباقی را طی یک یا 2 فقره چک 1 ماهه یا 2 ماهه پرداخت کنید . در صورتیکه شهریه دوره را بصورت نقدی پرداخت کنید ، یازده درصد از شهریه شما کسر می گردد . میزان شهریه را از کادر اداری جویا شوید.

کلاسهای ترمیک ایتالیایی با شهریه دولتی

دوره ESPRESSO 1 & ESPRESSO 2

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

زبان ایتالیایی ( La Lingua Italiana یا Italiano ) از شاخه‌های زبان لاتین می باشد. در این زبان شباهت‌های ریشه‌ای زیادی با زبان‌های اسپانیایی، رومانیایی و پرتغالی دیده می‌شود. ایتالیایی، زبان رسمی ایتالیا، سان مارینو، قسمتی از کشور سوئیس، سومالی، اسلوونی، واتیکان و شهرستان ایستریا در کشور کرواسی می‌باشد .

موسسه نصیر دارای کادر مجرب در رشته زبان ایتالیایی بوده و از سال 1375 تا کنون در این زمینه فعالیت چشمگیری دارد. دانشجویان این موسسه در سال های اخیر در آزمون سفارت ایتالیا دارای بالاترین آمار قبولی می باشند، متد آموزشی زبان ایتالیایی در موسسه زبان های خارجی نصیر، کتاب Espersso است که در سه سطح 1، 2 و 3 تدریس می گردد. و در پایان هر سطح امتحان مربوط به آن از دانشجو گرفته میشود.

Espresso نوشته ی ماریا بالی Maria bali و لوچانوزیلیو Locianoziglho می باشد که در سال 2002 جهت تدریس به غیر ایتالیایی زبان ها توسط انتشارات Alma edizione فلورانس ، منتشر شده است. این کتاب 3 جلدی به همراه Audiocd جهت افزایش قدرت درک مطلب شنیداری دانشجو ارائه می شود. دانشجویان با گذراندن این متد آموزشی و در پایان سطح سوم به راحتی قادر به درک مطلب، صحبت کردن و به کارگیری این زبان در موقعیت های مختلف می باشند. این کتب از اصطلاحات درباره زندگی، فرهنگ وآداب مردم کشور ایتالیا غنی می باشد.

زبان آموز بعد از گذراندن سطح سوم میتواند در امتحان كلی مدرسه ایتالیایی كه در دو سطح 1 و 2 گرفته میشود شركت كند. (سطح 3 جزو سوالات امتحان نمی باشد. به عبارتی امتحان كلی فقط ازدوسطح 1 و 2 میباشد).

معمولا ثبت نام برای امتحان آزاد در دی ماه صورت می گیرد كه پس از كسب نمره لازم از امتحان و قبولی، مدرسه، نامه ای را به سفارت ارسال میکند كه برای شما ویزا صادر كنند (البته اگر به منظور تحصیل، قصد رفتن به ایتالیا داشته باشید.)

طی این دوره 4.5 ماهه دوره مقدماتی ایتالیایی را به پایان خواهید برد و می توانید از سفارت مدرک مقدماتی ESPRESSO 1& 2 را دریافت دارید . 

مشخصات این کلاس : 

 1. این دوره حدود 4.5 ماهه 55 جلسه بطول می انجامد.(بسته به پیشرفت دانشجویان،مطالعه در منزل و تعداد دانشجویان در کلاس) _ تعداد جلسات به تعداد افراد حاضر در کلاس نیز بستگی دارد ، این تعداد جلسه در صورتیکه افراد کلاس 7 نفر به بالا باشند ارائه می گردد و در صورتیکه تعداد افراد کلاس کم باشد ، تعداد جلسات کمتری مورد نیاز خواهد بود و وارد کتاب دوم نمیشوند.
 2. هر کتاب ESPRESSO دارای 10 درس می باشد .در پایان هر کتاب امتحان گرفته خواهد شد . بعد از کتاب اول چند روز تعطیلی خواهید داشت.
 3. در طی این دوره 10 درس کتاب ESPRESSO 1 و 6 الی 10 درس کتاب ESPRESSO 2 را به پایان خواهید برد.(تعداد جلسات و تعداد دروسی که ارائه می شود بستگی به تعداد افراد حاضر در کلاس دارد.7 نفر و به بالا کل کتاب 1 و 2 تدریس می شود و کمتر از 7 نفر کل کتاب اول)
 4. شهریه این دوره با نرخ دولتی می باشد . که می توانید بصورت نقد و چک پرداخت کنید . بخش مختصری را می توانید بصورت نقدی و الباقی را طی یک یا 2 فقره چک 1 ماهه یا 2 ماهه پرداخت کنید. در صورتیکه شهریه دوره را بصورت نقدی پرداخت کنید، یازده درصد از شهریه شما کسر می گردد. میزان شهریه را از کادر اداری جویا شوید.

© 2020 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسه آموزشی زبان نصیر میباشد. نسخه 2.4.0.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012