شهریه ها کاهش یافته و تخفیف "حمایتی" لحاظ میگردد
شهریه ها کاهش یافته و تخفیف "حمایتی" لحاظ میگردد
کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد
کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد

کلاسهای غیر انگلیسی با شهریه دولتی


تمامی دوره  های آموزشی نصیر  به دو شیوه -حضوری و آنلاین (پذیرش زبان آموز از سراسر دنیا)  برگزار می گردد.

کلاسهای ترمیک آلمانی با شهریه دولتی

دوره  !STARTEN WIR

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

کتاب starten wir درحال حاضر یکی از جدیدترین و بروزترین کتاب آموزش زبان آلمانی در دنیا است که توسط آقای Rolf Brüseke از مشهورترین نویسندگان کتاب های آلمانی نگارش شده و توسط انتشارات Hueber آلمان منتشر شده است. این انتشارات بعد از سری بسیار موفق و پرطرفدار کتابهای Menschen اقدام به چاپ این کتاب نمود که اولین چاپ کتاب starten-wir آلمانی در سال ۲۰۱۷ انجام شد، اما استقبال رسمی از کتاب هایstarten wirدرگوته و در سراسر دنیا از سال ۲۰۱۹ اتفاق افتاده است. کتاب اشتارتن ویر به تازگی در آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران تدریس می شود و مورد تایید سفارت کشور آلمان در ایران نیز می باشد.

(starten wir) در زبان آلمانی به معنی “بیا شروع کنیم” یا همان “Let’s Start” به انگلیسی است. این کتاب شامل سه سطح starten wir A1 و starten wir A2  و starten wir B1 است که هر سطح دارای کتاب درسی (Kursbuch) و کتاب تمرین (Arbeitsbuch) و هر کتاب شامل ۱۲ درس می باشد.

در نگارش این کتاب، از جدید ترین و پیشرفته ترین متدلوژی تدریس برای یادگیری زبان آلمانی بهره گرفته شده و متون کتاب کاملا بروز و متنوع است و شامل وبلاگ های ویدئویی، گفتگو ها، مصاحبه ها و… می باشد. همچنین در پایان هر درس یک بررسی اجمالی از گرامر بوسیله تمرین های کلاسی و تمرین در خانه در این کتاب وجود دارد که برای دوره کردن سریع همان درس کاربرد دارد تا از این طریق سرعت اعتماد به نفس زبان آموزان در استفاده از زبان آلمانی را توسعه دهد.

 

ویژه گی های مهم کتابstarten-wir آلمانی

 • ارائه نکات دستوی بسیار صریح و شفاف برای هر درس
 • ارائه مطالب درسی بصورت یکنواخت با هارمونی و یکپارچگی آموزشی
 • معرفی بسیار جذاب و فوق العاده هر درس در ابتدای هر فصل از کتاب آلمانیstarten-wir
 • استفاده از موضوعات جدید و بروز مناسب با سلایق افراد جوان و ....
 • آموزش همزمان مهارتهای چهارگانه زبان (درک مطلب، بیان شفاهی، نگارش و خواندن)
 • دارای بخش های بسیار متنوع جهت فعالیت های کلاسی
 • استفاده از موضوعات بروز مطابق با مضامین فرهنگی کشور آلمان
 • ایجاد ارتباط بین تصاویر و کلمات با هدف یادآوری بهتر مفاهیم و لغات
 • استفاده از واژگان بسیار زیاد و کاربردی متناسب با هر سطح
 • آموزش گرامر زبان آلمانی با استفاده از متدولوژی جدید تدریس
 • وجود تمرین های متنوع در پایان هر درس برای سنجش و خودآزمایی دانش زبان آموزان
 • دارای اپلیکیشن موبایلی IOS و Android برای استفاده در گوشی های آیفون و اندروید
 • دارای ۲ CD بصورت فایل صوتی در کتاب درس (Kursbuch) و کتاب تمرین (Arbeitsbuch)

طی این دوره حدودا 3 ماهه ،  دوره مقدماتی زبان آلمانی (A1-1  & A1-2) را به پایان خواهید برد و می توانید مدرک A1 را دریافت دارید.

مشخصات این کلاس:

 1. این دوره حدود 30 الی 40 جلسه  جلسه بطول می انجامد . هر جلسه حدود 2 ساعت است . این کلاس 3جلسه در هفته  برگزار می گردد . کلاسهای فقط جمعه نیز برقرار است .
 2. در طی این دوره کلیه دروس کتاب STARTEN WIR! A1 را به پایان خواهید برد.
 3. شهریه این دوره با نرخ دولتی می باشد . که می توانید بصورت نقد و چک پرداخت کنید . در صورتیکه شهریه دوره را بصورت نقدی پرداخت کنید ، یازده درصد از شهریه شما کسر می گردد . میزان شهریه را از کادر اداری جویا شوید . 

اطلاعات آن را از کادر اداری جویا شوید . (تلفن 36177-026)

کلاسهای ترمیک فرانسه با شهریه دولتی

EDITO

مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر

طی این دوره 3.5 ماهه دوره مقدماتی زبان فرانسه را به پایان خواهید برد و می توانید از سفارت مدرک A1 را دریافت دارید. مشخصات این کلاس : 

 1. این دوره حدود 40 جلسه بطول می انجامد. 3 جلسه در هفته . هر جلسه حدود 2 ساعت . کلاس فقط جمعه هم وجود دارد
 2. در طی این دوره کلیه دروس کتاب اول  EDITO  را به پایان خواهید برد و به سطح A1  می رسید
 3. شهریه این دوره با نرخ دولتی می باشد . که می توانید بصورت نقد و چک پرداخت کنید . بخش مختصری را می توانید بصورت نقدی و الباقی را طی یک یا 2 فقره چک 1 ماهه یا 2 ماهه پرداخت کنید . در صورتیکه شهریه دوره را بصورت نقدی پرداخت کنید ، یازده درصد از شهریه شما کسر می گردد . میزان شهریه را از کادر اداری جویا شوید .

کلاسهای ترمیک ترکی استانبولی با شهریه دولتی

دوره istanbul

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج


کتاب istanbul یکی از  معتبرترین کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی است. این کتاب در چند جلد طراحی و تنظيم شده است، به طوری که جلد اول و دوم آن یعنی سطح‌های A1-A2، را پوشش مي‌دهد.و عزیزانی که این دو کتاب اول را بخوانند ، می توانند بسیاری از نیازهای خود را مرتفع کرده و حتی اگر نیاز به تکمیل معلومات خود دارند ، می توانند در دوره کتاب istanbul B1  نیز ثبت نام کنند . این دوره آموزشی متقاضیانی را که قصد شرکت در آزمون TOMER&TYSرا دارند و عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاههای ترکیه را دارند آماده می سازد .

طی این دوره 4  ماهه ، دوره مقدماتی ترکی استانبولی را به پایان خواهید برد و می توانید از مراکز مورد تایید مدرک A2 را دریافت دارید . 

مشخصات این کلاس:

 1. این دوره حدود 50 جلسه بطول می انجامد.(تعداد جلسه دقیق قط در تشخیص مدیر موسسه است)
 2. در پایان هر کتاب  یک امتحان گرفته می شود و می تواند چند روز تعطیلی برای استراحت وجود داشته باشد.
 3. در طی این دوره دو کتاب  istanbul A1  و istanbul A2 را به پایان خواهید برد.
 4. میانگین نمره امتحان کتاب اول و نمره کتاب دوم و فعالیتهای کلاسی شما در طول این دو کتاب ،  نمره مدرک شما را تشکیل می دهند.
 5. شهریه این دوره با نرخ دولتی می باشد . که می توانید بصورت نقد و چک پرداخت کنید . بخش مختصری را می توانید بصورت نقدی و الباقی را طی یک یا 2 فقره چک 1 ماهه یا 2 ماهه پرداخت کنید . در صورتیکه شهریه دوره را بصورت نقدی پرداخت کنید ، یازده درصد از شهریه شما کسر می گردد . میزان شهریه را از کادر اداری جویا شوید .

کلاسهای ترمیک اسپانیولی با شهریه دولتی

دوره PRISMA A1

طی این دوره 4 ماهه دوره مقدماتی زبان اسپانیولی را به پایان خواهید برد و می توانید از سفارت مدرک A1 را دریافت دارید. مشخصات این کلاس : 

 1. این دوره حدود 50 جلسه بطول می انجامد.
 2. در پایان هر چند درس یک امتحان گرفته می شود و چند روز تعطیلی برای استراحت وجود دارد.
 3. در طی این دوره کتاب PRISMA A1 را به پایان خواهید برد. به تشخیص استاد شاید کتابهایی چون suena و easy Spanish reader و SPANOL 2000 نیز طی این دوره 4 ماهه کار شود.
 4. سه دوره امتحان میان ترم و یک امتحان کلی از کل کتاب خواهی داشت که نمره مدرک شما را تشکیل می دهند.
 5. شهریه این دوره با نرخ دولتی می باشد . که می توانید بصورت نقد و چک پرداخت کنید . بخش مختصری را می توانید بصورت نقدی و الباقی را طی یک یا 2 فقره چک 1 ماهه یا 2 ماهه پرداخت کنید . در صورتیکه شهریه دوره را بصورت نقدی پرداخت کنید ، یازده درصد از شهریه شما کسر می گردد . میزان شهریه را از کادر اداری جویا شوید.

کلاسهای ترمیک ایتالیایی با شهریه دولتی

دوره ESPRESSO 1 & ESPRESSO 2

مؤسسه آموزشی زبان نصیر کرج

زبان ایتالیایی ( La Lingua Italiana یا Italiano ) از شاخه‌های زبان لاتین می باشد. در این زبان شباهت‌های ریشه‌ای زیادی با زبان‌های اسپانیایی، رومانیایی و پرتغالی دیده می‌شود. ایتالیایی، زبان رسمی ایتالیا، سان مارینو، قسمتی از کشور سوئیس، سومالی، اسلوونی، واتیکان و شهرستان ایستریا در کشور کرواسی می‌باشد .

موسسه نصیر دارای کادر مجرب در رشته زبان ایتالیایی بوده و از سال 1375 تا کنون در این زمینه فعالیت چشمگیری دارد. دانشجویان این موسسه در سال های اخیر در آزمون سفارت ایتالیا دارای بالاترین آمار قبولی می باشند، متد آموزشی زبان ایتالیایی در موسسه زبان های خارجی نصیر، کتاب Espersso است که در سه سطح 1، 2 و 3 تدریس می گردد. و در پایان هر سطح امتحان مربوط به آن از دانشجو گرفته میشود.

Espresso نوشته ی ماریا بالی Maria bali و لوچانوزیلیو Locianoziglho می باشد که در سال 2002 جهت تدریس به غیر ایتالیایی زبان ها توسط انتشارات Alma edizione فلورانس ، منتشر شده است. این کتاب 3 جلدی به همراه Audiocd جهت افزایش قدرت درک مطلب شنیداری دانشجو ارائه می شود. دانشجویان با گذراندن این متد آموزشی و در پایان سطح سوم به راحتی قادر به درک مطلب، صحبت کردن و به کارگیری این زبان در موقعیت های مختلف می باشند. این کتب از اصطلاحات درباره زندگی، فرهنگ وآداب مردم کشور ایتالیا غنی می باشد.

زبان آموز بعد از گذراندن سطح سوم میتواند در امتحان كلی مدرسه ایتالیایی كه در دو سطح 1 و 2 گرفته میشود شركت كند. (سطح 3 جزو سوالات امتحان نمی باشد. به عبارتی امتحان كلی فقط ازدوسطح 1 و 2 میباشد).

معمولا ثبت نام برای امتحان آزاد در دی ماه صورت می گیرد كه پس از كسب نمره لازم از امتحان و قبولی، مدرسه، نامه ای را به سفارت ارسال میکند كه برای شما ویزا صادر كنند (البته اگر به منظور تحصیل، قصد رفتن به ایتالیا داشته باشید.)

طی این دوره 4.5 ماهه دوره مقدماتی ایتالیایی را به پایان خواهید برد و می توانید از سفارت مدرک مقدماتی ESPRESSO 1& 2 را دریافت دارید . 

مشخصات این کلاس : 

 1. این دوره حدود 4.5 ماهه 55 جلسه بطول می انجامد.(بسته به پیشرفت دانشجویان،مطالعه در منزل و تعداد دانشجویان در کلاس) _ تعداد جلسات به تعداد افراد حاضر در کلاس نیز بستگی دارد ، این تعداد جلسه در صورتیکه افراد کلاس 7 نفر به بالا باشند ارائه می گردد و در صورتیکه تعداد افراد کلاس کم باشد ، تعداد جلسات کمتری مورد نیاز خواهد بود و وارد کتاب دوم نمیشوند.
 2. هر کتاب ESPRESSO دارای 10 درس می باشد .در پایان هر کتاب امتحان گرفته خواهد شد . بعد از کتاب اول چند روز تعطیلی خواهید داشت.
 3. در طی این دوره 10 درس کتاب ESPRESSO 1 و 6 الی 10 درس کتاب ESPRESSO 2 را به پایان خواهید برد.(تعداد جلسات و تعداد دروسی که ارائه می شود بستگی به تعداد افراد حاضر در کلاس دارد.7 نفر و به بالا کل کتاب 1 و 2 تدریس می شود و کمتر از 7 نفر کل کتاب اول)
 4. شهریه این دوره با نرخ دولتی می باشد . که می توانید بصورت نقد و چک پرداخت کنید . بخش مختصری را می توانید بصورت نقدی و الباقی را طی یک یا 2 فقره چک 1 ماهه یا 2 ماهه پرداخت کنید. در صورتیکه شهریه دوره را بصورت نقدی پرداخت کنید، یازده درصد از شهریه شما کسر می گردد. میزان شهریه را از کادر اداری جویا شوید.

© 2023 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.8.1.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012