کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد
کلاسهای آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد

انواع دوره های آموزشی

تمامی دوره های آموزشی زبان نصیر  به دو شیوه -حضوری و آنلاین (پذیرش زبان آموز از سراسر دنیا)  برقرار می باشد.

کلاسهای مکالمه Free Discussion

اين كلاسها يك جلسه در هفته و روزهاي جمعه تشكيل مي گردد و مبحث اصلي اين كلاسها مكالمه است . در اين كلاسها 4 هدف اصلي ذيل دنبال مي گردد : الف)ترغيب و واداركردن دانشجويان به صحبت و در اصطلاح شكستن قفل زبان آنها ب)اصلاح تلفظ دانشجويان ج)تدريس لغات كاربردي كه در speaking ‌ زيادتر كاربرد دارد. د)اصلاح اشتباهات گرامري دانشجويان حين صحبت كردن اين كلاسها هر جمعه ساعت 9 تا1 برگزار گرديده و داراي 3 سطح متمايز 1)مبتدي 2)متوسطه 3)پيشرفته مي باشد و اساتيدي كه در اين كلاسها مشغول به تدريس مي باشند از بهترين اساتيد كرج هستند كه در زمينه speaking و fluency زبانزد مي باشند. (توضیحات بیشتر)

کلاسهای فقط گرامر

ضمن اينكه در دوره هاي مكالمه گرامر در حد كفايت بر روي مهارتهاي گرامري تاكيد مي شود ، براي تقويت اين مهارت اساسي يعني گرامر ، 2 دوره كلاس فقط گرامر در مؤسسه نصير تشكيل مي گردد كه در هيچ جاي ديگر استان البرز تشكيل نمي گردد . 2 سطح مبتدي و پيشرفته . دانشجوياني كه اين دو دوره را سپري كنند و بهره مناسب از آن داشته باشند ، ابدا هيچ مشكلي در هيچ آزموني چون كنكور(فوق ديپلم ، ليسانس ، فوق ليسانس ) تافل ، ielts نخواهند داشت و در دوره هاي مكالمه گرامر نيز موفق تر ظاهر خواهند شد . در اين دوره مهارتهاي ترجمه نيز كار خواهد شد .

دوره مکالمه گرامر

سيستم آموزشي كه براي اين دوره استفاده مي گردد سيستم INTERCHANGE و HEADWAY مي باشد . كتابهاي جانبي براي تقويت مهارتهاي لغت (VOCABULARY) و مهارتهاي شنيداري ( LISTENING) براي اين كلاسها در نظر گرفته شده كه در كنار سيستم اصلي تدريس شده و از آنها آزمون نيز بعمل مي آيد . تاكيد اين كلاسها بيشتر بر روي مهارتهاي صحبتي و شنيداري است ( حدود 75 تا 80 درصد) . اين دوره به ديپلم رسمي زبان انگليسي منتهي مي گردد.براي اين دوره آزمونهاي بسيار دقيق و استانداردي توسط گروه آزمون سازي نصير طراحي شده كه بصورت متناوب برگزار مي گردد .

کلاسهای شبانه

اين كلاسها اغلب براي شاغلين و كسانيكه در طول روز فرصت شركت در كلاسها را ندارند ، تدارك شده است .اين كلاسهاي ساعت 8/30 تا 10.15 شب هر روز برقرار است .معمولا رده سنين دانشجوان اين كلاسها بالاي 18 سال است . و سيستم آموزشي آنها مكالمه و گرامر است و از سطح صفر تا پيشرفته در اين ساعت برقرار مي باشد .

کلاسهای فقط جمعه ها

این کلاسها که فقط جمعه ها و یک روز در هفته تشکیل می گردد برای افراد ذیل مناسب است :

1)کسانیکه هزینه ایاب ذهاب بالایی دارند و سه بار رفت و آمد در هفته برایشان سخت است.

2)افراد شاغل و گرفتار یا دانشجویان و دانش آموزانی که وسط هفته درگیر هستند .

3)زبان آموزانی که مایل به شرکت در کلاس حضوری هستند ولی در شهرهای اطراف تهران و کرج ساکن هستند .

این کلاسها هر جمعه از ساعت 8/30 تا 2/15 برقرار است .

دوره تربیت استاد

هدف از برگزاري اين دوره آماده سازي افراد واجد شرايط براي امر خطير تدريس مي باشد . افرادي مي توانند در اين دوره شركت نمايند كه يا فارغ التحصيل نصير بوده و تمامي دوره هاي نصير اعم از تافل و IELTS را گذر انده باشند ويا فارغ التحصيل در رشته زبان انگليسي (3 رشته : ادبيات ، مترجمي و آموزش زبان انگليسي) از دانشگاه هاي معتبر كشور باشند و در شرايط خاص و با آزمون ورودي ديپلمه از مؤسسه زبانهاي معتبر ديگر باشند . اين كلاس شامل 2 دوره تئوري و عملي مي باشد و تمامي روشهاي تدريس روز دنيا كه در كالج هاي معتبر دنيا ارائه مي شود به دانشجويان ياد داده مي شود . اساتيد دوره هاي تئوري و عملي جداگانه مي باشند و از شاخص ترين اساتيد دانشگاه براي تدريس اين دوره دعوت بعمل مي آيد.در انتهاي دوره آزمون عملي و تئوري بعمل آمده و برترين هاي هر دوره به استخدام نصير در خواهند آمد .

دوره تربیت استاد موسسات زبان نصیر از معتبرترین دوره های TTC  کشور است و مدرک آن مورد قبول تمامی آموزشگاه ها می باشد و فارغ التحصیلان این دوره در نصیر ، در تمامی آزمونهای ورودی آموزشگاه های دیگر به راحتی پذیرفته می شوند . بسیاری از آموزشگاه های سراسر کشور ، فارغ التحصیلان دوره TTC  نصیر را بدون آزمون استخدامی ، بصورت مستقیم استخدام می کنند .

دوره تربیت استاد آیلتس

این دوره بی نظیر و منحصر به فرد ویژه اساتید آموزش زبان انگلیسی است که می خواهند وارد حوزه تدریس IELTS   شوند . کسانیکه مدرک این دوره را دریافت دارند ، با حقوق های بالا ، در موسسات برند و مطرح سطح کشور ، استخدام می شوند . دوره تربیت استاد آیلتس نصیر ، یکی از پر طرفدارترین و معتبر ترین دوره های حوزه آیتلس در کشور است . این کلاس یک روز در هفته و پنجشنبه ظهر ها برقرار است .

دوره کودکان و نوجوانان

برترين اساتيد حرفه اي  استان البرز گردهم آمده اند و از جديدترين سيستمهاي آموزشي بهره جسته شده و دقيق ترين و علمي ترين روشهاي تدريس كودكان و نوجوان بكار گرفته شده است تا قويترين گروه آموزش كودكان و نوجوان با بيشترين تعداد زبان آموز در مؤسسه نصير شكل بگيرد . استادي در نصير حرفه اي تلقي مي گردد كه بار ها و بارها تجربه به ثمر رساندن كودكان دلبند شما را داشته باشند . اساتيدي كه فرزندان شما از ابتدا تا انتها همراهي نموده و به ثمر مي رسانند . در اين دوره 2 ديپلم رسمي به زبان آموزان ارائه مي گردد . يكي پس از 6 ترم تحت عنوان ديپلم كودكان و ديگري نيز پس از اخذ اين مدرك و با سپري كردن 6 ترم ديگر تحت عنوان ديپلم نوجوانان . استفاده از كتابهاي جذاب و جديد دنيا ، استفاده از وسايل كمك آموزشي ، هدايت و تدريس كلاس بصورت موزيكال ، تفكيك زبان آموزان به لحاظ سني براي حصول نتيجه بهتر ، برگزاري كلاسهاي پيش از دبستان ( 4 تا 6 سال) ، آشنا كردن نوجوانان و پايه سازي ايشان براي 6 مهارت اساسي زبان (مهارتهاي صحبتي ، شنيداري ، خواندن ، نوشتن ، گرامر و لغت) و زمينه سازيهاي لازم در نوجوانان براي آمادگي دروس زبان مدرسه از ديگر خصوصيات اين دوره است.

کلاسهای خصوصی پکیج (TOEFL , IELTS , مکالمه)

اين دوره ويژه كساني است كه فرصت يا حوصله شركت در كلاسهاي عمومي را ندارند . كسانيكه مي خواهند در فرصت زمان اندك براي امتحان IELTS ‌ آماده شوند و يا آزمون TOEFL بدهند يا در مدت كوتاهي به راحتي انگليسي صحبت نمايند و يا قصد عزيمت به خارج از كشور را دارند ، بهترين راه حل براي ايشان شركت در سيستم پكيج است . در اين سيستم يك استاد حرفه اي كه قبلا چندين زبان آموز را با همين سبك و سياق و روش به مقصد رسانده است ، مسئوليت دانشجو را در زمينه هاي 1)تدريس 2)برنامه ريزي 3)كنترل 4)هدايت 5)راهبري تحصيلي 6)اخذ آزمون 7)ارزشيابي بر عهده گرفته و از اول تا آخر دوره و كسب نتيجه نهايي با دانشجو همراه خواهد بود . این دوره های نیمه خصوصی در نصیر پکیج نامیده میشود . از 4 الی 12 ماه بطول می انجامد ( بسته به هدف و سطحی که میخواهید به آن برسید و سطح معلومات شما در وهله اول ورود به موسسه )

کلاسهای فشرده

كلاسهاي عادي مؤسسه نصير 2 روز در هفته بوده و هر ترم آن 3 ماه بطول مي انجامد ولي كلاسهاي فشرده مؤسسه 3 روز در هفته بوده و هر ترم آن 1.5  ماه است . مؤسسه نصير كلاسهاي بيش از 3 روز در هفته را به دليل پايين بودن كارآيي و خسته شدن و حجم زياد كار به دانشجويان ابدا توصيه نمي كند . سيستم مؤسسه براي كلاسهاي قشرده 3 روز در هفته : مكالمه و گرامر است ولي با تاكيد بيشتر بر روي مهارتهاي صحبتي . در اين كلاسها همه مهارتهاي زبان (مهارتهاي صحبتي ، شنيداري ، خواندن ، نوشتن ، گرامر و لغت) كار خواهد شد .

دوره های آمادگی مصاحبه و سفارت

در اين كلاسها كه هدايت آنها را اساتيد بخصوصي بر عهده دارند ، تمام سؤالاتي را كه معمولا مصاحبه كننده در يكي از سفارتهاي كشورهاي اطراف (امارات ، تركيه ، سوريه) بطور معمول مورد پرسش قرار خواهد داد با دانشجو كار مي شود ، تلفظ دانشجو اصلاح شده و جزئيات يك مصاحبه بي نقص به او تدريس مي گردد .از آنجائيكه اساتيد دقيقا به نوع سؤالات و مباحثي كه در اينگونه مصاحبه ها صورت مي پذيرد آشنا هستند ، حصول نتيجه امكان پذير خواهد بود . اين كلاسها با توجه به تنوع نياز ها و مصاحبه در سفارتهاي مختلف (جهت اخذ ويزايي دانشجويي ، كاري ، سرمايه گذاري ، گرين كارت ، لاتري) بصورت خصوصي بوده و متناسب با نياز متقاضي تنظيم و اجرا مي گردد .

دوره های پیشرفته (Advanced)

تمام زبان آموزان از همه آموزشگاه هاي سراسر تهران و  استان البرز براي تكميل تحصيلاتشان در سيستم ترميك و ارتقاء و توسعه معلوماتشان در زمينه زبان انگليسي ، براي شركت در دوره هاي Advanced به مؤسسه نصير تشريف مي آورند . اين دوره ها توسط اساتيد دانشگاه تدريس شده ، سه ماهه بوده و منجر به مدرك رسمي مي گردد . در اين دوره ها دانشجويان با ادبيات زبان انگليسي نيز آشنا خواند شد . توسعه دايره لغات پيشرفته از ديگر اهداف اين دوره است . در پايان اين دوره ها دانشجويان پروژه هاي خاصي نيز بايستي ارائه كنند .

کلاسهای زبانهای غیر انگلیسی

پر تعداد ترين دانشجويان در اين كلاسها مربوط به زبانهاي فرانسه ، آلماني ، اسپانيولي ، ترکی استانبولی ، روسی ، کره ای ، ژاپنی ، هلندی ، عربی مي باشند . در حيطه آموزش اين زبانها ، تمامي كلاسها تا بالاترين سطوح بصورت منظم و بودن وقفه تشكيل مي گردد چون تعداد دانشجويان زبانهاي غير انگليسي نصير از ساير نقاط  استان البرز بيشتر مي باشد و مسئله به حد نصاب نرسيدن در نصير معنا و مفهومي ندارد .

کلاسهای کودکان زیر سن دبستان ( 3 تا 6 سال)

27 سال فعالیت در حوزه آموزش کودکان بین 3 تا 6 سال ، نصیر را به یکی از برترین و معتبرنربن مراکز آموزشی در این حوزه تبدیل کرده است .

در نصیر فلسفه آموزش  این نوع کلاسها ، قرارگیری در محیط NATIVE  و آموزش حین بازی و فعالیت ( learning through activity  ) است . این کلاسها هم بصورت ترمیک و هم بصورت کیدز اسکول kids school  تشکیل می گردد .

هرآنچه فرزند عزیز شما، قبل از ورود به دبستان ، در هر حوزه ای از دانش ( اجتماعی ، علم و فن آوری ، ادب و اخلاق ، خلاقیت ) نیاز داشته باشد ، در این دوره به او ارائه میشود ولی به زبان انگلیسی . اولیای فهیمی که فرزندانشان را قبل از سن دبستان به نصیر می فرستند ، ابدا به مهدکودک و پیش دبستانی نیاز ندارند .


کلاسهای آنالیز فیلم

اين كلاسها نيز يك جلسه در هفته تشكيل مي شود كه طي آن يك فيلم زبان اصلي به لهجه امريكايي براي دانشجويان در جنبه هاي ذيل آناليز مي شود : 1)بررسي لغات 2)بررسي تلفظ كلمات 3)اصطلاحات 4)صحبتهاي عاميانه 5)درك مطلب اين كلاسها براي تقويت مهارتهاي شنيداري و توسعه دايره لغت بسيار مؤثر است و به همه دانشجويان توصيه مي گردد

عقد قرارداد با سازمانها ،شرکتها ، مدارس و مهدکودک های دو زبانه

مؤسسه نصير به دو طريق به سازمانها و ارگانهاي مختلف سرويس آموزشي مي دهد . 1)قبول مسئوليت آموزش پرسنل يا افراد اعزامي ( اعم از كارمندان ، دانشجويان ، دانش آموزان و…) در محل مؤسسه و تشكيل كلاس در خود مؤسسه نصير و ارائه سرويسهاي 1)تدريس 2)برنامه ريزي 3)كنترل 4)هدايت 5)راهبري تحصيلي 6)اخذ آزمون 7)ارزشيابي 8)و در نهايت صدور مدرك رسمي و اعلام گزارش به سازمان زيربط 2)اعزام استاد به محل سازمان يا ارگان و ارائه سرويسهاي آموزشي در محل شركت خودشان كه در اين صورت تمامي سيستم آموزشي بطور كامل (كتاب ، سي دي ، فيلم ، آزمونها و…) به محل فرستاده مي شود و در عين حال يكي از بازرسان مؤسسه بصورت متناوب فعاليت مدرس مربوطه را در محل شركت شما كنترل و نظارت خواهد كرد . 3)در مورد مدارس ، مهد كودك ها و ادارات آموزش شركتها و سازمانها بزرگ ، تربيت استاد يا مربيان ايشان براي اينكه بعدها بصورت مستقل و بدون كمك مؤسسه نصير بتوانند كلاسهاي آموزش زبان خود را اداره كنند . در اين خدمت آموزشي ، مدرك رسمي به مربيان و اساتيد آموزش ديده (مدرك مربيگري ـ مدرسي زبان انگليسي) ارائه مي گردد . از جمله ديگر سرويسهاي آموزشي مؤسسه به شركتها ، سازمانها و ارگانها مختلف : برگزاري آزمونهاي زبان انگليسي براي پرسنل و ارائه مدرك و گزارش تحصيلي به مديران در رابطه با وضعيت معلومات زبان انگليسي كارمندانشان مي باشد . به هر حال چه كلاسها در محل مؤسسه تشكيل شوند وچه در محل سازمان يا ارگان شما ، مدرك رسمي و گواهينامه دوره تقديم خواهد شد . از جمله شاخص ترين شركتهايي كه براي استفاده از خدمات آموزشي نصير قرارداد منعقد نمودند مي توان به شركت ايران خودرو ، ايران خودرو ديزل ، سايپا ، سايپا ديزل ، ايساكو ، شركت نفت ، شركت گاز ، مهد كودك بين المللي يونسكو اشاره كرد بجز شركتهاي بزرگ فوق بيش از 100 شركت و سازمان ، مدرسه و مهد كودك كه امكان درج نامها به دليل كثرت وجود ندارد، از امكانات آموزشي نصير و كلاسهاي درس اين مؤسسه استفاده كرده اند.

دوره های مخصوص سفرهای کاری

در صورتيكه امكان حضور و همراه نمودن يك نفر راهنما يا مترجم و يا مشاور انگليسي زبان را با خودتان براي سفر هاي كاري داريد كه مؤسسه نصير يك فرد مجرب داراي پاسپورت را با شما همراه خواهد نمود در غير اينصورت طي اين كلاسها شما را براي حضور در هر كشور خارجي با هر زباني آماده نموده و شما را براي انعقاد و يا به ثمر رساندن هر تجارت يا معامله اي ياري مي نمايد . اين دوره نيز با توجه به گوناگوني نياز ها بايستي بصورت خصوصي اجرا گردد .

© 2024 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.8.2.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012