دپارتمان TOEFL و Duolingo

کلاسهای آمادگی آزمون دولینگو Duolingo:


تمامی دوره های آموزشی زبان نصیر  به دو شیوه -حضوری و آنلاین (پذیرش زبان آموز از سراسر دنیا)  برگزار می گردد.


جهت دریافت اطلاعات درخصوص کلاسهای آزمون بین المللی دولینگو  Duolingo اینجا کلیک فرمایید :  👈 https://www.nassirinst.ir/Page/Duolingoکلاسهای تافل:

بطور کلی 3 نوع کلاس تافل در نصیر تشکیل می گردد .

  1. کلاس عمومی 15 نفره (با شهریه دولتی )
  2. کلاس پکیج تافل
  3. کلاس خصوصی تک نفره تافل

کلاس عمومی تافل :

این کلاس 3 ماه بطول می انجامد ، هر دو مهارت تافل بصورت جداگانه در یک ترم 1.5 ماهه و در 20 الی 25 جلسه 2 ساعته تدریس می گردد . در طی دوره چند بار از هر مهارت آزمونهای نمونه استاندارد برگزار خواهد شد . و در نهایت مدرک رسمی هم ارائه خواهیم داد . 

این کلاس برای آن دسته از متقاضیانی مناسب است که طی کلاسهای موسسات زبان و یا مطالعه SELF STUDY در منزل، GENERAL ENGLISH مطلوبی داشته باشند و به سطح تافل رسیده باشند . در غیر اینصورت بایستی موسسه نصیر ایشان را با سیستم های آموزشی دیگر و کلاسهای پایه سازی به سطح مطلوب برساند و سپس برای شرکت در این کلاس سوق دهد . 

این کلاسها معمولا توسط خود مدیر دپارتمان رهبری و تدریس می شود . 

کلاسهای پکیج تافل :

پکیج تافل شامل مهارتهای 4 گانه : ویژه کسانیکه به سطح تافل رسیده اند و احتیاجی به کلاسهای پیش نیاز ندارند شرایط : کلاس نیمه خصوصی 4 تا 5 نفر 40 جلسه ، حدود 3 ماه ، هر جلسه 2 ساعت ، قیمت دوره : قیمت را از دپارتمان مربوطه سوال کنید(36177)
پکیج تافل شامل تمامی موارد پیش نیاز در 6 مهارت + مهارتهای تافل : ویژه کسانیکه در سطح تافل نیستند و بایستی زبان عمومی آنها را تقویت کرد و به سطح قابل قبول برای تافل رساند و در نهایت خود مهارتهای تافل را برای ایشان تدریس نمود. شرایط : کلاس نیمه خصوصی 4 تا 5 نفره 100 جلسه ، 8 ماه ، هر جلسه 2 ساعت ، قیمت دوره : قیمت را از دپارتمان مربوطه سوال کنید(36177)

کلاس خصوصی تک نفره تافل :

شرایط کلاس : طول مدت هر جلسه 1.5 ساعت ، تعداد روزها در هفته : متناسب با نیاز دانشجو از هفته ای 3 روز تا 7 روز و هر روز 1 یا 2 جلسه 

اساتید این دوره ها : اساتیدی که در WEBSITE در قسمت تخصص آنها ، تدریس کلاس TOEFL درج شده است . 

قیمت هر جلسه بسته به نوع استاد : از جلسه ای 100 تا 150 هزار تومان

در انتها به عرض می رساند موسسه نصیر در هر دوره ، کارنامه رسمی TOEFL دانشجویان خود را که در امتحان رسمی سازمان سنجش شرکت کرده و نتایج مطلوبی گرفته اند در دفتر موسسه برای مشاهده همگان بایگانی می نماید .

© 2021 - کلیه حقوق این پورتال متعلق به مؤسسات آنلاین و حضوری زبان نصیر میباشد. نسخه 2.5.7.0

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال توسط گروه برنامه نویسی آقاجانی 09039202012