Iran Canada

طرح مدرسه زبان کودک ( ویژه کودکان 3 سال تمام تا قبل از دبستان)


نصیر علاوه بر کلاسهای ترمیک کودکان ( ترم 3 ماهه ، هفته ای 2 روز و هر جلسه حدود 2 ساعت) طرح مدرسه زبان کودک هم ارائه می نماید .
در این مدرسه زبان کودک که سیستمی شبیه به مهد کودک دارد ولی در واقع مهد کودک نیست ، کودکان عزیز از صبح تا ظهر (یعنی مثل مهد کودک یا مدرسه)یا ظهر تا عصر در محیطی کاملا به زبان انگلیسی حضور داشته و در واقع زندگی می کنند و از آموزشهای متناسب با سن و علایقشان بهره مند می گردد منتهی همه چیز به زبان انگلیسی با هدایت اساتید خبره در حوزه آموزش کودکان و در محیطی کاملا NATIVE .
کودکان پس از اتمام 3 سالگی می توانند وارد این طرح شوند.در این دوره کودکان روزانه 4.5 ساعت از شنبه تا چهارشنبه در این موسسه آموزشی حضور دارند .در واقع کودکان در این سیستم آموزشی در محیطی کاملا انگلیسی قرار میگیرند و صدها عنوان موضوع تماما به زبان انگلیسی و همگی به روش غیر مستقیم و ناخودآگاه از طریق بازی , شعر , نقاشی , داستان , نمایش , موسیقی , سفالگری و کارهای هنری به کودکان ارایه میشود.پیش فرض اساسی طراحی این دوره در اصلLEARNING THROUGH ACTIVITY یعنی یادگیری حین فعالیت می باشد . فعالیت در حوزه های مختلف اما همگی به زبان انگلیسی . در واقع در این سیستم تمام جنبه های رشد کودک در نظر گرفته شده و زمانیکه کودک شما وارد مدرسه میشود از هر لحاظ یک کودک رشد یافته و کاملا اجتماعی می باشد. این طرح و محتوای آن توسط دکتر میرآقا (دکترای تعلیم و تربیت و استاد دانشگاه در رشته برنامه ریزی آموزشی) ابداع گردیده است . کودکان عزیز بعد از بهره مندی از این طرح از پایان سه سالگی تا آخر پیش دبستانی ، با ورود به دبستان می توانند ادامه آموزشها را بصورت ترمیک تجربه کنند .
شیفت عصر مدرسه زبان کودک
با توجه به اینکه بعضی از بچه ها کمی سخت صبح ها بیدار میشوند یا به دلیل شغل یا مشکلات پدر و مادرشان امکان حضور در تایم صبح را ندارند یا همراه با اولیای خود به مهد کودک محل کار پدر و مادرشان می روند ، مدرسه مکالمه کودک علاوه بر شیفت صبح ، در شیفت عصر هم تشکیل میگردد و از ساعت 2 تا 6.30 پذیرای کودکان دلبند شما است .